Jarosław Niezgoda przedłużył kontrakt z Legią
Jeden z najlepszych w tym sezonie piłkarzy aktualnych Mistrzów Polski – Legii Warszawa Jarosław Niezgoda przedłużył kontrakt ze stołecznym klubem. Młody napastnik „Wojskowych” związał się z zespołem czteroletnim kontraktem obowiązującym do czerwca 2022 roku.
– Rozmawiałem z prezesem i dyrektorem sportowym. Powiedzieli, że to nagroda za ten sezon i na to zasłużyłem. Bardzo się cieszę, że zostanę w Legii na kolejne lata – powiedział Jarosław Niezgoda.
Napastnik stołecznego klubu trafił na Łazienkowską z Wisły Puławy w 2016 roku. Początkowo występował w trzecioligowych rezerwach, gdzie w czternastu meczach zdobył jedenaście bramek, a następnie wypożyczony został do Ruchu Chorzów. W ekipie ze Śląska rozegrał dwadzieścia siedem spotkań, zdobył dziesięć goli. Od początku obecnego sezonu jest podstawowym napastnikiem Mistrzów Polski. 23-latek dotychczas wystąpił w trzydziestu dwóch meczach (we wszystkich rozgrywkach), czternastokrotnie pokonując bramkarzy rywali. Poprzedni kontrakt Niezgody obowiązywał do 2020 roku. Przedłużenie i podwyżka dla zawodnika to efekt jego dobrych występów w bieżących rozgrywkach.
Fot. Jacek Prondzyński/legia.com






















![[KONKURS] Wygraj podwójne zaproszenie na spektakl "Komedia odlotowa, czyli lumbago" w Teatrze Capitol](/uploads/artykuly/zdjecie/k_280x150/f57ebdd393542bfa5dd6daa63f9030a573e1d1e5.png)
![[ROZWIĄZANIE KONKURSU] Wygraj podwójną wejściówkę na spektakl "Prezent urodzinowy" w Teatrze Capitol](/uploads/artykuly/zdjecie/k_280x150/38dec192edb62ec55230db6d9ae8686f480eea82.jpeg)

![[ROZWIĄZANIE KONKURSU] Wygraj potrójną wejściówkę na musical dla dzieci w Teatrze Capitol](/uploads/artykuly/zdjecie/k_280x150/6fbdbda911df015cdf87585b400c628b76689d41.jpeg)















