mobile

Jedz , baw się i oglądaj!

W Warszawie coraz więcej innowacyjnych miejsc zaczynając od Browarów Warszawskich, gdzie możemy zobaczyć nowy koncept, który połączył browarnię, restaurację i cocktail bar.

Weronika Wójcik
Jedz , baw się i oglądaj!

Warszawska Wola zyskała piękne i otwarte dla wszystkich miejsce, ulice i zielone place, w powietrzu czuć zapach parzonej kawy, a miłośnicy słodkości mogą cieszyć swoje podniebienia wymyślnymi deserami. Wielki wybór restauracji oraz specjalistyczne delikatesy, w których zaopatrzysz się w najlepsze składniki. Oczywiście każdy znajdzie coś dla siebie, zaczynając od restauracji, a kończąc na usługach fryzjerskich lub berberskich.

Kolejnym miejscem na mapie Warszawy warte odwiedzenia jest Be Happy Museum. Rozwiń swoją wyobraźnię, zrób najlepsze selfie, bądź kreatywny jeszcze bardziej! W centrum handlowym Atrium Reduta na al. Jerozolimskie 148

Jeżeli natomiast chcemy odprężyć się , a przy okazji zobaczyć seans filmowy na najwyższym poziomie multimedialnym i technologicznym zachęcam przejść się do Fabryki Norblina. Tego jeszcze nie było! Rozkładane sofy, artystyczny wystrój, ciekawe oświetlenie, serwis kelnerski i wiele innych nowości. Już teraz wizyta w kinie to zupełnie inny wymiar niż dotychczas.
Oprócz kina mamy jeszcze cyfrową galerię sztuki czy piano bar.

Fot. Weronika Wójcik

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda