mobile
REKLAMA

„Jedziemy bardzo zmotywowani”. Kto wygra w Wyszkowie?

Już jutro w hali WOSiR siatkarze MOS Wola Tramwaje Warszawskie powalczą o kolejne ligowe punkty w meczu z Camperem Wyszków. Czy podopiecznym trenera Konrada Copa uda się podtrzymać zwycięską passę?

Marcin Kalicki
„Jedziemy bardzo zmotywowani”. Kto wygra w Wyszkowie?

Spotkania w Wyszkowie zawsze są emocjonujące. Trudna hala, dodatkowa mobilizacja zawodników i wsparcie fanów Campera sprawia, że nawet najlepsze drużyny w lidze gubią tu punkty. Mimo, iż warszawianie odnieśli dwa zwycięstwa w dwóch ostatnich spotkaniach ligowych to trudno jednoznacznie wskazać faworyta tego meczu. Dodatkowym smaczkiem jest fakt, że obydwie drużyny dzielą w tabeli tylko dwa punkty. Oznacza to ni mniej, ni więcej, że jeśli zwycięstwo odniosą gospodarze to wyprzedzą MOS Wola w tabeli, jeśli natomiast górą będą warszawianie to zbliżą się do czołowej trójki rozgrywek, ale również uzyskają bezpieczną przewagę nad pozostałymi drużynami goniącymi lidera.

Jaki to będzie mecz? – Na pewno chcemy zagrać jak najlepiej możemy, nie chcemy dać przeciwnikom szans na zabranie nam punktów. Jedziemy bardzo zmotywowani. Nasze treningi nie zmieniły się specjalnie pod ten mecz, do każdego trenujemy tak samo ciężko. Będzie to dla nas na pewno trudne spotkanie ze względu na halę, na której gra się ciężko, ale też przeciwnik prawdopodobnie nie będzie chciał dać nam się rozkręcić – powiedział Ignacy Skrzydło, siatkarz wolskiego klubu.

Mecz KS Camper Wyszków – MOS Wola Tramwaje Warszawskie rozpocznie się w sobotę, 26 listopada o godz. 18:00. Zapraszamy do śledzenia profilu facebookowego wolskiego klubu oraz czytania relacji w Informatorze Stolicy, patronie medialnym klubu.

Fot. MOS Wola/Paweł Oleksiak Fotografia  

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda