mobile
REKLAMA

Jutro słynna garażówka na Różycu

Wiosenna aura sprzyja do tego, aby zrobić porządki w szafach, garażach i innych miejscach. Rzeczy, które nam się już nie przydadzą mogą zyskać drugie życie. Już jutro wraca popularna garażówka na Różycu. Spotkania te będą odbywały się cyklicznie raz w miesiącu

IS
Jutro słynna garażówka na Różycu

Handel na Bazarze Różyckiego to nie tylko część życia na Pradze, ale także element niematerialnego dziedzictwa Warszawy. Różyc działa od ponad 150 lat, jednym ze sposobów jego rewitalizacji są organizowane od 2022 roku wyprzedaże garażowe wraz z wydarzeniami towarzyszącymi. Cykliczne wydarzenia przyciągnęły w ubiegłych latach tłumy, w tym roku może to być jedna z atrakcji dla spacerujących nowym mostem pieszo-rowerowym. Wejście na bazar usytuowane jest prawie prostopadle od wylotu ulicy Okrzei czyli zejścia z przeprawy po praskiej stronie Wisły.

Retro przedmioty

Garażówki gromadzą miłośników przedmiotów retro w dziedzinie mody, biżuterii czy drobnej ceramiki.

Sezon na garażówki rozpoczyna się już w najbliższą niedzielę, 14 kwietnia, między 11 a 17, przy ul. Targowej 54. Udział, podobnie jak w ubiegłych edycjach, zarówno dla sprzedających jak i kupujących jest bezpłatny.

Wyprzedaże garażowe na Bazarze Różyckiego zaplanowane są jako wydarzenie cykliczne:

  • 14 kwietnia
  • 12 maja
  • 9 czerwca
  • 14 lipca
  • 11 sierpnia
  • 8 września
  • 13 października

Oprócz typowych wyprzedaży, podobnie jak w ubiegłych latach odbędą się wydarzenia świąteczne. Na warszawianki i warszawiaków czekać będą Jarmark Świąteczny, Prezent z drugiej ręki oraz Polskie Marki.

Handlujący powinni wypełnić kartę rejestracyjną i przesłać ją na adres: sekretariat.zptp@um.warszawa.pl lub dostarczyć ją osobiście do siedziby Zarządu Praskich Terenów Publicznych m.st. Warszawy przy ul. Burdzińskiego 7, (w dni powszednie w godz. 8.00-15.00).

 

fot. UMW

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda