mobile

Już jutro odbędzie się konferencja poświęcona turystyce edukacyjnej dzieci

Konferencja pt. "Turystyka edukacyjna dzieci w kształtowaniu charakteru i odpowiedzialnych zachowań turystycznych" odbędzie w OSiR przy ul. Niegocińsiej 2.

Redakcja
Już jutro odbędzie się konferencja poświęcona turystyce edukacyjnej dzieci

Konferencja odbędzie się 20 stycznia 2018 roku (sobota), w godz. 9:00 - 13:30, w Ośrodku Sportu i Rekreacji Mokotów przy ul. Niegocińskiej 2, wstęp wolny!
Konferencja „Turystyka edukacyjna dzieci w kształtowaniu charakteru i odpowiedzialnych zachowań turystycznych”, jest wspólnym przedsięwzięciem studentów Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji z Grupy Uczelni Vistula oraz Ośrodka Sportu i Rekreacji m. st. Warszawy w Dzielnicy Mokotów. Spotkanie dedykowane jest rodzicom i dzieciom w wieku 8–12 lat.
W myśl słów Witolda Tyrakowskiego ,,To nie sztuka być turystą, lecz Turystą być - to sztuka!” pomoże zrozumieć znaczenie odpowiedzialnych zachowań turystycznych podczas przebywania poza miejscem swojego zamieszkania. Będzie stanowić o bezpieczeństwie, tolerancji i szacunku do otaczającego świata, zarówno do przyrody, jak i miejsc i osób dostarczających atrakcji turystycznych. Podczas konferencji odbędą się wykłady i warsztaty o tematyce spędzania czasu wolnego zarówno w mieście, jak i poza aglomeracjami miejskimi. Prelegenci zaproszą uczestników do dyskusji oraz zachęcać będą do aktywności i zainteresowania prezentowanymi formami wypoczynku. 

Pod koniec wydarzenia odbędzie się konkurs z nagrodami dla najbardziej aktywnych i kreatywnych dzieci. Konferencja umożliwi wymianę doświadczeń oraz uświadomi uczestnikom znaczenie turystyki edukacyjnej, jako atrakcyjnej i inspirującej formy spędzania czasu wolnego bez konieczności korzystania z komputera, telefonu i telewizji.

Źródło: https://pixabay.com/pl/rodziny-wycieczka-dzieci-więcej-421653/

 

 

 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda