mobile

Już w tę sobotę 3. urodziny Hulakula. Znamy szczegóły imprezy!

Koncert Cleo, zabawa przy setach C-BooLa oraz akrobatyczne show z niesamowitymi efektami specjalnymi to tylko niektóre z atrakcji, które będą czekać na gości zgromadzonych na urodzinach kultowego klubu Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta.

Patronat medialny
TAGI
Już w tę sobotę 3. urodziny Hulakula. Znamy szczegóły imprezy!

Już 9 listopada br. (sobota) w towarzystwie plejady znanych i lubianych gwiazd sceny, kina, telewizji i muzyki, jedno z największych w Warszawie centrów rozrywki będzie świętować trzeci rok w nowej lokalizacji na Jagiellońskiej 82B. W czasie imprezy Gwiazdy i Celebryci rozegrają Charytatywny Turniej Bowlingowy, z którego dochód zostanie przekazany Fundacji Spełnionych Marzeń.

Huczne świętowanie urodzin Hulakula Rozrywkowego Centrum Miasta powoli staje się już tradycją i imprezą, na którą czekają wszyscy miłośnicy dobrej zabawy. Tegoroczne świętowanie 3. Urodzin Hulakula odbędzie się już 9 listopada br. (sobota). Na ponad 6 tys. mkw. nowoczesnej przestrzeni zlokalizowanej na Jagiellońskiej 82B, organizatorzy zaplanowali m.in. zapierające dech w piersiach akrobatyczne show z niesamowitymi efektami specjalnymi, koncert polskiej gwiazdy sceny muzycznej Cleo oraz imprezę do białego rana przy akompaniamencie C-BooLa oraz rezydentów: Vazz, Rathek, Max-T, Poniecki, Pierr, Kamil.

4. Charytatywny Turniej Bowlingowy Gwiazd

Tego wyjątkowego wieczoru w Hulakula zagoszczą także gwiazdy, które walczyć będą o tytuł mistrza bowlingu w 4. Charytatywnym Bowlingowym Turnieju Gwiazd. Każdy punkt ze średniego wyniku graczy zwycięskiej drużyny zostanie przeliczony na 100zł, a kwota zostanie w całości przekazana dla Fundacji Spełnionych Marzeń. Wsparcie finansowe zostanie przekazane dzieciom i młodzieży chorującej na nowotwory.
W tegorocznym turnieju o jak najwyższy czek dla Fundacji walczyć będą m.in.: przedstawiciele Reprezentacji Artystów Polskich, uczestnicy 6. edycji Big Brother Polska, Victoria Sypucińska, Eliza i Paweł „Trybson” Trybała, Rafał Grabias, Gabriel Seweryn, Marcela Leszczak i inni. Imprezę poprowadzi znany i lubiany prezenter Radia Eska – Michał „Michu” Sobkowski.
 

Data: 9/11/2019
Start imprezy: 20:00
Występ Cleo: 23:30
DJ set C-BooLa: 00:30
Dress code: smart casual
Wstęp 18+
Bilety: 30 zł

Bilety na imprezę dostępne są w aplikacji Going. oraz stacjonarnie w salonach Empik. Bezpłatny wstęp dla posiadaczy kart VIP Cashback Hulakula.

 
 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda