Już wkrótce w Parku Kolibki zobaczymy latające psy
Latające Psy zapraszają w weekend - 5 / 6 sierpnia - do magicznego Parku Kolibki w Gdyni, by cieszyć się popisami uzdolnionych czworonogów występujących w konkursach Dogfrisbee. Organizatorzy spodziewają się silnej stawki psich sportowców z całej Polski oraz niesamowitego widowiska. Wstęp na wydarzenie jest wolny
Latające Psy to seria zawodów dla miłośników Dogfrisbee, rozgrywana nieprzerwanie od roku 2006.
W jakich konkurencjach zobaczymy psiaki (i ich opiekunów)
Sportowych emocji dostarczą nam konkurencje, w których pary człowiek-pies zaprezentują wielość i wszechstronność swoich talentów:
* Freestyle - pokazy Dogfrisbee w stylu wolnym z podkładem muzycznym. Jedna runda (techniczna) w sobotę, druga (pokazowa) w niedzielę. Pięknie wykonany występ freestyle’owy budzi emocje, podziw i składa dłonie do braw.
* ThrowNGo - aportowanie przez psa frisbee rzuconego do odpowiednich stref punktowych. Dalsze i środkowe strefy są punktowane wyżej, a najbardziej emocjonująca jest końcówka, podczas której, dobrze ją planując, można zyskać sporo punktów.
* Frizgility - konkurencja mieszana frisbee i agility. Niesamowicie widowiskowa gra podczas której pies i zawodnik wielokrotnie przełączają się z trybu agility na frisbee i odwrotnie. Emocje gwarantowane do samego końca każdej z rund.
* Time Warp - celem konkurencji jest zgromadzenie jak największej liczby punktów poprzez jak najszybsze skompletowanie trzech chwytów w wyznaczonych strefach. Czwarty rzut do tzw. Sweet Spot’u wykonany w przydzielonym czasie daje szansę walki o najwyższe miejsca.
Każda z konkurencji jest rozgrywana na dwóch poziomach. Poziom drugi wymaga większych umiejętności.
Nowością będzie konkurencja Boom!, jesteśmy ciekawi czy spodoba się naszym psim sportowcom i kibicom https://updogchallenge.com/boom/
Sponsorem zawodów jest Dogfrisbee.pl., a sponsorem nagród są Chude Lata.
Na terenie zawodów będzie działał sklep dogfrisbee.pl oraz Chude Lata (10.00 - 18.00).

fot.mat.org./fera.pl














![[Patronat medialny] Już w ten weekend kolejny pokaz „Wielkie Serca” w Multimedialnym Parku Fontann](/uploads/artykuly/zdjecie/k_280x150/5c641536bb33bf2de357ad1aca758a7e39ea7b14.jpeg)





![[KONKURS] Wygraj podwójną wejściówkę na spektakl "Nie lubię Pana, Panie Fellini" w Scenie Metro](/uploads/artykuly/zdjecie/k_280x150/5e375e6a24da2e066ad74ba93d6511eb1239e293.jpeg)
![[ROZWIĄZANIE KONKURSU] „Smak bezwzrokowego życia” – wygraj pakiet książek Marka Kalbarczyka](/uploads/artykuly/zdjecie/k_280x150/9175df796924cbc775c4c2c80f0f8a83fe3e0a0d.jpeg)
![[ROZWIĄZANIE KONKURSU] Wygraj podwójne zaproszenie na spektakl w Scenie Metro](/uploads/artykuly/zdjecie/k_280x150/0468f7c1ea2774aeabbe7c5f0a5130c04656fa63.png)
![[ROZWIĄZANIE KONKURSU Z OKAZJI DNIA DZIECKA] Wygraj zaproszenie na spektakl w Scenie Metro](/uploads/artykuly/zdjecie/k_280x150/09ce9156a5c8a253c32c3d90ef187667473d7ef5.jpeg)














