mobile
REKLAMA

Kolejna edycja akcji Zrób sobie prezent w Muzeum Warszawskiej Pragi

Muzeum Warszawskiej Pragi zaprasza na wspólne robienie prezentów! Rękodzieło oraz współpraca z lokalnymi wytwórcami i wytwórczyniami zawsze były ważnym elementem wydarzenia, które od lat gości w grudniowym programie Muzeum. Wykonywaniu prezentów przyświeca idea zero waste i pomysły na recykling posiadanych przedmiotów. Inspiracją tegorocznej edycji Zrób sobie prezent jest wystawa EkoEksperymentarium otwarta do 26 lutego 2023.

informacja prasowa
Kolejna edycja akcji Zrób sobie prezent w Muzeum Warszawskiej Pragi

Prezenty będziemy wykonywać z materiałów z odzysku lub składników naturalnego pochodzenia. Zastanowimy się też nad odpowiedzialnym kupowaniem i niematerialnymi sposobami na obdarowywanie bliskich. Na otwartych stoiskach w przestrzeni muzealnej czekać będą ceramiczne formy na choinkę i resztki skór, a także pierniczki do dekoracji. Zapraszamy również na warsztaty muzyczne prowadzone przez chór Sirenes i wspólny mikołajkowy koncert. W przestrzeni muzeum będzie działać także jednodniowa kawiarnia Cza Cza kawa&macha – zapraszamy na kawę, soki i przekąski.

Uczestnicy będą mogli wziąć udział w wielu różnych warsztatach. Na ochotników czeka nauka robienia ozdób choinkowych, kartek świątecznych i naturalnych kosmetyków. 

Szczegółowe informacje oraz program warsztatów znajdują się na stronie: https://muzeumpragi.pl/wydarzenia/zrob-sobie-prezent-warsztaty-otwarte/

 

Akcja Zrób sobie prezent towarzyszy wystawie EkoEksperymentarium. Wystawę zobaczyć można do 26 lutego 2023 w Muzeum Warszawskiej Pragi, oddziale Muzeum Warszawy, na Targowej 50/52.

Więcej informacji o wystawie:

https://muzeumpragi.pl/wystawa/ekoeksperymentarium/

https://ekoeksperymentarium.pl/

 

fot. Muzeum Warszawskiej Pragi

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda