mobile
REKLAMA

Koncert w Ciemności

Niezwykłe słuchowisko czeka nas już 12 kwietnia. W Nowym Świecie Muzyki usłyszymy Koncert w Ciemności.

Informacja prasowa
Koncert w Ciemności

Koncert w Ciemności to niezwykły projekt muzyczny, który proponuje nową estetykę słuchania. Muzykę słyszymy, czujemy oraz widzimy. A co by się stało, jakbyśmy wyłączyli zmysł widzenia i zaczęli polegać tylko na zmyśle słuchu, który całkowicie oddałby się muzyce? Na te i wiele innych rodzących się pytań możemy odpowiedzieć sobie już 12 kwietnia uczestnicząc w Koncercie w Ciemności. To unikatowe wydarzenie ponownie zagości w warszawskiej klubokawiarni Nowy Świat Muzyki przy ul. Nowy Świat 63.

Ta barwność dźwięków i niezwykła sztuka improwizacji artystycznej wprowadza widzów w trans ciemności i doznań muzycznych, które wywołują dreszcze. W ten magiczny świat zabierze nas ARTur – Artur Sychowski. Jeden z najbardziej utalentowanych i poszukiwanych pianistów młodej generacji. Wykorzystuje wszechświat jako inspiracje do pracy twórczej. Jego mottem „your art. your style” - udowadnia, że akt rozpowszechniania sztuki dla każdego silnie przenika całą jego osobę.

To będzie cała feeria nieznanych muzycznych doznań, którą trzeba przeżyć na własnej skórze. Zgaśmy światło, zatrzymajmy się choć na chwilę i przeżyjmy to razem!

Źródło: Street Art Production

 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda