mobile
REKLAMA

Konkurs na najlepszy projekt edukacji kulturalnej

W ramach konkursu przyznawana jest „Warszawska Nagroda Edukacji Kulturalnej”. Konkurs ma charakter otwarty. Projekt może zgłosić każdy podmiot, w tym instytucja, placówka, organizacja pozarządowa lub jednostka organizacyjna, która działa na terenie Warszawy. Konkurs dotyczy projektów zrealizowanych do 30 czerwca bieżącego roku.

TAGI
Konkurs na najlepszy projekt edukacji kulturalnej

Celem konkursu jest promowanie ciekawych i oryginalnych dokonań w dziedzinie edukacji kulturalnej, a także rekomendowanie najlepszych, jako dobrych praktyk.

Warszawska Nagroda Edukacji Kulturalnej przyznawana jest w formie środków pieniężnych. Podziału dokonuje Kapituła Warszawskiej Nagrody Edukacji Kulturalnej. Wysokość przyznanych środków zostanie podana przez prezydenta stolicy na stronach internetowych m.st. Warszawy do końca lipca bieżącego roku.

Zgłoszenia można nadsyłać do 30 czerwca w formie elektronicznej lub pisemnej, poprzez wypełnienie formularza znajdującego się na stronie www.wpek.pl. Wnioski przyjmują koordynatorzy dzielnicowi Warszawskiego Programu Edukacji Kulturalnej, których adresy również znajdują się na wyżej podanej stronie.

WPEK jest jedynym w Polsce wspólnym programem kultury i edukacji. Integruje środowiska zajmujące się edukacją kulturalną: instytucjonalne, oświatowe, pozarządowe i nieformalne. Łączy zasoby, które mają instytucje artystyczne i instytucje animacji kultury, organizacje pozarządowe, grupy nieformalne, przedsiębiorstwa z potrzebami i oczekiwaniami mieszkańców.

Wręczenie nagród odbędzie się między październikiem a grudniem 2015 roku, podczas uroczystego zakończenia Giełdy Programów Edukacji Kulturalnej.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda