mobile

Konkurs! Wygraj wejściówkę do salonu VR Room 360!

Razem z salonem wirtualnej rzeczywistości - VR Room 360 zapraszamy do udziału w konkursie. Do wygrania podwójna wejściówka do VR Room 360!

Redakcja
Konkurs! Wygraj wejściówkę do salonu VR Room 360!

Zasady konkursu:

Co trzeba zrobić?

Napisz w komentarzu, „dlaczego właśnie Ty chcesz wygrać wejściówkę do salonu wirtualnej rzeczywistości - VR Room 360

Odpowiedzi można udzielać do dnia 30.08.2018 do godziny 23:59.
Wyłonieni zwycięzcy zostaną opublikowani dnia 31.08.2018 roku.

Regulamin konkursu:

1. Konkurs prowadzony jest za pośrednictwem portalu Informator Stolicy pod adresem https://informator-stolicy.pl
2. Organizatorem konkursu jest firma P&D Idea zwana dalej „Organizatorem”.
3. Konkurs zostanie przeprowadzony przez Organizatora na stronie www prowadzonej przez Organizatora pod adresem URL: https://informator-stolicy.pl zwanym dalej „Portalem”, w dniach od 20.08.2018 do 30.08.2018 roku, do godz. 23:59.
4. Przystępując do konkursu, poprzez wysłanie zgłoszenia – uczestnik akceptuje postanowienia regulaminu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych udostępnionych w Konkursie.
5. Wszelkie pytania, komentarze oraz skargi i reklamacje związane z Konkursem powinny być kierowane do Organizatora. Wszelkie dane osobowe i informacje przekazywane przez uczestników w ramach Konkursu powierzane są Organizatorowi.
6. Konkurs nie jest grą hazardową w rozumieniu ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz. U. 2009, Nr 201, poz. 1540 ze zm.) i nie podlega rygorom określonym w w/w ustawie.
7. Udział w Konkursie jest dobrowolny i nieodpłatny.
8 Prawo udziału w Konkursie przysługuje osobom, które spełniają warunki uczestnictwa w konkursie, wskazane w treści Regulaminu i nie podlegają wykluczeniu z udziału w Konkursie, zgodnie z treścią Regulaminu.
9. W Konkursie może wziąć udział osoba fizyczna, która: posiada miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczpospolitej Polski; posiada pełną zdolność do czynności prawnych albo ograniczoną zdolność do czynności prawnych i uzyskała zgodę rodzica lub opiekuna prawnego (przedstawiciela ustawowego) na udział w Konkursie na zasadach określonych w Regulaminie; zapoznała się z treścią Regulaminu i zaakceptowała jego postanowienia; opublikowała w Okresie Trwania Konkursu na Portalu przynajmniej jedno Zgłoszenie Konkursowe swojego autorstwa.
10. Zgłoszenie Konkursowe polega na umieszczeniu w terminie od 20.08.2018 do 30.08.2018 roku, do godz. 23:59 komentarza z odpowiedzią „dlaczego właśnie Ty chcesz wygrać wejściówkę do salonu wirtualnej rzeczywistości - VR Room 360pod danym wpisem konkursowym umieszczonym na Portalu.
11. Zgłoszenia Konkursowe nie mogą zawierać treści wulgarnych, obelżywych, nieobyczajnych, dyskryminujących, obrażających uczucia religijne lub w inny sposób sprzecznych z prawem lub zasadami współżycia społecznego.
12. Po zakończeniu Konkursu Komisja Konkursowa wyłoni Laureata Konkursu – autora najciekawszego Zgłoszenia Konkursowego według oceny Komisji Konkursowej.
13. Przy ocenie Zgłoszeń Konkursowych Komisja Konkursowa będzie brała pod uwagę następujące kryteria: oryginalna i nietuzinkowa odpowiedź.
14. Prawidłowe przeprowadzenie Konkursu i wyłonienie Laureata Konkursu zapewnia Komisja Konkursowa powołana przez Organizatora, składająca się z 3 osób. W skład Komisji Konkursowej wchodzą osoby ze strony Organizatora.
15. Laureaci Konkursu zostaną wyłonieni i ogłoszeni na Portalu dnia 31.08.2018 roku. Publikacji, o której mowa będzie podlegała nazwa użytkownika Laureata Konkursu.
16. Laureat Konkursu zobowiązany jest w ciągu 6 (sześciu) godzin od momentu ogłoszenia wyniku konkursu przesłać wiadomość do Organizatora Konkursu.

17. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany Regulaminu, o ile nie pogorszy ona warunków uczestnictwa w Konkursie. Zmiana wchodzi w życie z chwilą jej publikacji na Portalu.
18. Organizator zastrzega sobie prawo weryfikacji, czy Uczestnicy spełniają warunki określone w Regulaminie.
19. Niniejszy Regulamin oraz jego zmiany wchodzą w życie z chwilą ich ogłoszenia na Portalu.
20. W przypadku, gdy Laureat Konkursu zrezygnuje lub nie zgłosi się po odbiór nagrody, w ciągu 2 dni od ogłoszenia wyniku Konkursu, trafia ona ponownie do puli nagród konkursowych Informatora Stolicy.

VR Room 360 oferuje podróż w wirtualny świat - po założeniu specjalnych gogli gracz przenosi się do niezwykłych cyfrowych krain. Wirtualna rzeczywistość jest jedną z najbardziej niezwykłych technologii zdobywających popularność w ostatnich latach, o czym można się przekonać na własne… oczy.

Wśród gier, które można sprawdzić, znajdują się m.in. Fruit Ninja VR (znana z telefonów mobilnych zabawa w krojenie owoców samurajskim mieczem), Audioshield (gra rytmiczno-muzyczna) czy Turbo Soccer VR, w którym gracz wciela się w rolę reprezentanta Polski w piłce nożnej Kamila Grosickiego i pokonuje bramkarza drużyny przeciwnej. Dość powiedzieć, że tę ostatnią produkcję stworzyli… twórcy samego salonu VR Room 360. To najlepiej pokazuje, że znają się na VR jak mało kto.

Uprzejmy personel chętnie wyjaśni wszystkie tajniki obsługi gogli, pomoże je założyć, doradzi, w jaką grę warto zagrać i będzie do dyspozycji w razie potrzeby.

Tylko na tę okazję oferta podróżeydo wirtualnej rzeczywistości w promocyjnych cenach!

Cennik promocyjny:

20 min – 15 zł
55 min – 40 zł
100 min – 60 zł

Obowiązują również specjalne zniżki:

Z wizytówką: -5 %
Dla pary: -10 %
Dla grup 3-osobowych (lub większych): -15%
Student /uczeń -15 %
Student UW - 20%

VR Room 360 znajduje się w nowoczesnym budynku Biblioteki Uniwersyteckiej na ulicy Dobrej 56/66 w sąsiedztwie Centrum Nauki Kopernik. W ofercie salonu znajdują się 4 duże i bezpieczne stanowiska z HTC Vive, które umożliwią wejście do innego świata. Salon jest otwarty codziennie, od poniedziałku do niedzieli, w godzinach od 13.00 do 21.00.

VR Room 360 na Facebooku

Telefon: 697 073 310

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda