mobile
REKLAMA

Konsultacje społeczne ruszyły!

Zarząd Transportu Miejskiego rozpoczął konsultacje społeczne. Dotyczą organizacji komunikacji miejskiej po uruchomieniu II linii metra na Pradze- Północ i Targówku. W poniedziałek, 15 kwietnia Dyrektor ZTM odpowiadał na pytania mieszkańców.

redakcja
Konsultacje społeczne ruszyły!


Internauci byli bardzo aktywni, zadawali wiele pytań. Dużo emocji budziło np. projektowane zmiany w przebiegu trasy linii 120 oraz 170, proponowana częstotliwość linii 156, wzajemne relacje między liniami 160 i 527, bezpośredni dojazd z Marek do Dworca Wileńskiego czy przebudowa ulic na Targówku. Pasażerowie poruszyli również temat przesiadek do linii M2.

Kolejne konsultacje

To dopiero początek spotkań z warszawiakami. ZTM wysłucha mieszkańców Targówka, Białołęki, Marek i Pragi-Północ. Przewidziano też możliwość składania petycji i wniosków na adres konsultacje@ztm.waw.pl.

Swoje zdanie na temat zmian w komunikacji  będzie można przedstawić podczas otwartego posiedzenia Rady Warszawskiego Transportu Publicznego we wtorek, 4 czerwca, w godzinach 17.00-20.00 w Centrum Kreatywności Targowa przy ul. Targowej 56 na Pradze-Północ. 

źródło: ztm.waw.pl

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda