mobile

Let’s get Pretty!

Salon Pretty Studio dba o swoje Klientki i wychodząc naprzeciw ich potrzebom i życzeniom, Pani Daria – właścicielka Salonu – wprowadziła do cennika endermologię. Na czym to polega i dlaczego tak szybko podbiło serca Klientek?

redakcja
TAGI
Let’s get Pretty!

Endermologia – czyli masaż podciśnieniowy to nic innego, jak skuteczny zabójca tłuszczu. Dzięki endermologii możemy wymodelować sylwetkę, pozbyć się cellulitu, wymodelować kontur twarzy, przeciwdziałać oznakom starzenia i ujędrnić (znacząco) skórę, usunąć obrzęk limfatyczny, usunąć toksyny oraz poprawić jakość skóry po bliznach. Dodatkowym plusem zabiegu jest to, że można go wykonywać u Pań oraz Panów w różnym przedziale wiekowym na całe ciało, wybraną partię lub twarz.

Jak się go wykonuje i czy jest bezpieczny?
Na drugie pytanie od razu odpowiemy: tak! Zabieg jest całkowicie bezpieczny, ponieważ jest nieinwazyjny. Ponadto, jest to zabieg dla każdego! Polega on na modelowaniu sylwetki poprzez masaż próżniowy. Do masażu kosmetyczka używa specjalnego urządzenia Endermologie LPG. Zabieg jest precyzyjny i działa dokładnie tam, gdzie powstał problem. Wykonuje się go w bardzo prosty sposób: na początku ubieramy Klientkę w specjalny kombinezon, aby skóra nie miała styczności bezpośrednio z rolką masującą. Następnie masuje się wybrany obszar specjalnym, najnowszym dostępnym na rynku urządzeniem LPG Alliance, który, za pomocą specjalnej, komputerowo sterowanej głowicy z dwiema rolkami, wciąga fałdy skóry, pobudzając głębokie warstwy skóry, a co za tym idzie, zmuszając je do regeneracji. Podczas rolowania komórek tłuszczowych dochodzi do oddziaływania na fibroplasty – komórki produkujące kolagen i elastynę – składniki odpowiadające za sprężystość i elastyczność skóry. Stymulacja skóry prowadzi do jej samo regeneracji poprzez wytworzenie nowych komórek: kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego.

Wskazania/przeciwwskazania:
Masaż podciśnieniowy zaleca się osobom, które chcą wyszczuplić i wyrzeźbić sylwetkę, pozbyć się cellulitu i niedoskonałości, usunąć toksyny, zmniejszyć napięcie mięśni i bóle mięśniowe oraz zrewitalizować wygląd skóry. Co ciekawe – jest to również zabieg dla kobiet w ciąży (do 5 miesiąca) a nawet wskazany, bo dobrze działa na obrzęk nóg. Nie zaleca się endermologii, gdy Klient cierpi na żylaki, choroby nowotworowe, stany zapalne, czy opryszczkę w fazie aktywnej. W Salonie Pretty Studio Pani Daria oraz jej personel wykonują zabieg endermologii i endermolift za pomocą najlepszego dostępnego sprzętu – endermologia LPG Alliance.

Dlaczego właśnie ten sprzęt?
Bo jak powiedziała nam Pani Daria – „Jest wiele sprzętów, które oddziaływają na cellulit czy tkankę tłuszczową, z którą najczęściej się borykamy. Jednak my chciałyśmy postawić na jedną maszynę, która nie dość, że jest skuteczna, to do tego zabiegi są bezbolesne, a wręcz bardzo przyjemne”.

W Pretty Studio kosmetolodzy oferują dodatkowo Endermolift – czyli bezinwazyjny zabieg odmładzający na twarz. Jego ogromnym atutem jest to, że jest on jednorazowym zabiegiem na twarz, który utrzymuje się 2 dni, więc jest bardzo skutecznym zabiegiem „bankietowym”. Masz do wyboru dwie alternatywy: możesz skorzystać z opcji krótkotrwałej, czyli około 10 zabiegów, po 2 w tygodniu lub podtrzymać efekty na długo dzięki 1 zabiegowi w miesiącu. Jeśli masz ważną imprezę i pragniesz odświeżyć i zrelaksować skórę twarzy oraz pięknie podkreślić jej rysy to jest to idealny zabieg dla Ciebie. Dodatkowym plusem jest czas zabiegu: możesz go wykonać w trakcie dłuższej przerwy w pracy. Efekty zabiegu są oszałamiające – wzrost produkcji kwasu hialuronowego (do 80%), niwelacja obrzęku wokół oczu, redukcja drugiego podbródka (do 48%), spłycenie zmarszczek (do 21%) oraz znaczna poprawa jędrności skóry. Zabieg wykonywany jest za pomocą głowicy, której klapki poruszają się z regulowaną częstotliwością, a ich ruch wymusza regulowane na kilku poziomach podciśnienie. Obydwa zabiegi są doskonałym wyjściem dla wszystkich, którzy chcą zadbać o piękny wygląd skóry bez ingerencji igły. Obydwa zabiegi mają szerokie zastosowanie i co najważniejsze – są bezpieczne dla zdrowia. Eksperci z Pretty Studio szczegółowo wyjaśnią i doradzą odpowiedni zabieg oraz czas jego wykonywania i częstotliwość. Serdecznie polecamy wszystkim miłośnikom zdrowej, jędrnej i rozświetlonej skóry!

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda