mobile
REKLAMA

Leżanki wypoczynkowe na Żoliborzu

Na terenie Parku Kępa Potocka ustawione zostały leżanki wypoczynkowe. To projekt zrealizowany w ramach 9 edycji Budżetu Obywatelskiego 2023, który zyskał poparcie 1085 mieszkańców dzielnicy

Informacja prasowa
Leżanki wypoczynkowe na Żoliborzu

- Leżanki wypoczynkowe, to kolejny projekt z Budżetu Obywatelskiego zrealizowany przez pracowników Wydział Ochrony Środowiska na Żoliborzu. W otoczeniu zieleni, w zacisznym miejscu postawione zostały 3 pojedyncze, całosezonowe i wieloletnie leżanki, które – mam nadzieję – będą dobrze służyć naszym mieszkańcom i odwiedzającym park - mówi Renata Kozłowska, zastępca burmistrza Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy

Konstrukcja powstała na wzór tych, które znajdują w Parku Kultury w Powsinie – mają profilowany kształt i ażurowe drewniane siedzisko.

- Leżanki służą do czytania, nauki, medytacji, relaksu na świeżym powietrzu. Jeśli ktoś nie ma własnego ogródka/działki, to odpoczynku od miejskiego zgiełku szuka w parkach. Takie leżanki mogą bardzo uprzyjemnić spędzanie wolnego czasu – uzasadniała autorka zgłoszonego projektu.

Leżanki wypoczynkowe zainstalowane w Parku Kępa Potocka, to drugi pod względem oddanych głosów najpopularniejszy wśród mieszkańców Żoliborza projekt z Budżetu Obywatelskiego 2023. Zagłosowało na niego 1085 osób. Najpopularniejszy projekt zdobył uznanie 1200 mieszkańców dzielnicy.

fot.UDŻoliborz

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda