mobile

Małżeństwo i syn zatrzymani za handel papierosami

Policjanci z wolskiej komendy zatrzymali małżeństwo i syna w związku z podejrzeniem handlu "lewymi" papierosami. Do przestępczego procederu doszło w pobliżu bazaru, gdzie dokonywane są przez funkcjonariuszy kontrole. W wyniku działań policjanci zabezpieczyli ponad 48.000 sztuk papierosów różnych marek bez polskich znaków akcyzy. Podejrzane osoby usłyszały zarzut wprowadzania do obrotu nielegalnych papierosów. Skarb Państwa poniósł straty sięgające ponad 54 tysiące złotych.

Redakcja
Małżeństwo i syn zatrzymani za handel papierosami

Policjanci z wolskiego wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją w wyniku działań zatrzymali małżeństwo i syna, obywateli Bułgarii, którzy zajmowali się handlem papierosami bez polskich znaków akcyzy. Do przestępczego procederu doszło na bazarze, gdzie policjanci już wcześniej dokonywali kontroli.

W wyniku tych działań operacyjni ujawnili papierosy wewnątrz pojazdu, którym zatrzymani poruszali się. Zabezpieczono łącznej ponad 48 tysięcy sztuk papierosów bez polskiej akcyzy. Straty na szkodę Skarbu Państwa wyniosły ponad 54 tysiące zł.

Po przeprowadzeniu czynności procesowych przez policjantów, na podstawie zgromadzonych dowodów podejrzane osoby usłyszały zarzut dotyczący wprowadzania do obrotu nielegalnych papierosów.  

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda