mobile
REKLAMA

Miało być tak pięknie…

Miało być Coco Jambo i do przodu. Jest dobra zabawa i...lider dolnej części tabeli. Poznajcie drużynę Coco Jambo Warszawa, ulubienicę prawobrzeżnej części stolicy.

TAGI
Miało być tak pięknie…

Historyczny sezon w B klasie miał być spektakularny, z wielką pompą, niezapomniany. Niezapomniany pewnie i będzie, ale piłkarze nie mają zamiaru pisać historii drużyny „do bicia” szczególnie, że do zakończenia rozgrywek pozostało jeszcze 10. kolejek.

Finezja i serce do gry

Grają dobry technicznie, finezyjny i radosny futbol - tego nikt im nie odmawia. Ale z ich zespołem jest trochę tak jak ze znanym w środowisku piłkarskim powiedzeniem o trenerze. Dobry szkoleniowiec, tylko wyników nie ma. Wszystko się zgadza. Na inauguracje ligi Coco Jambo zmierzyło się z obecnym liderem tabeli Kamionkiem i zawiodło. Gospodarze niesieni dopingiem własnej publiczności przegrali w Derbach Pragi „skromnie” 1:17. Potem było jeszcze 2:12 z Bugiem II Wyszków i basta. Piłkarze zdobyli się w szatni na męską rozmowę i obiecali poprawę w grze. Pomogło. Zamiast zawstydzających dwucyfrowych wyników były mniejsze, bliższe ideałowi przegrane, a nawet zwycięstwo (8:4 z Farmacją Tarchomin) i remis (2:2 z Hutnikiem II Warszawa). Szybki rzut oka na zespoły z jakimi przyszło się mierzyć „Kokosom”: Hutnik, Wisła, a nawet Inter i od razu staje się jasne, że osiągane rezultaty są i nie najgorsze.

Uczą się na błędach

W rundzie rewanżowej, a w zasadzie jeszcze pod koniec poprzedniej w grze Coco Jambo było widać ewidentny progres. Coco Jambo robiło szybkie postępy i robi je nadal. Piłkarze trzymają się pieczołowicie nakreślonych przez szkoleniowca schematów gry, a rywale nie jadą już na ich boisko po pewny komplet punktów. Przykładem marcowy mecz z Kamionkiem i bliska realizacji zemsta za inaugurację ligi. Tym razem nie było wyniku 1:17, a skromne zwycięstwo lidera tabeli 1:0. Oby tak dalej.

Marketing na Facebooku

Kolejny mecz Coco Jambo zagra w sobotę z Wisłą Zakroczym. A potem u siebie z Interem. O kibiców piłkarze mogą być spokojni. Oni nigdy nie zawodzą. Oficjalny fanpage Coco Jambo na Facebooku polubiło już ponad 11,5 tysiąca użytkowników.

 

Łukasz Radkiewicz

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda