mobile

Mieszkańcy zdecydują, jak będą wyglądały okolice ul. Kinowej

Do 8 maja Warszawiacy mają możliwość zgłoszenia uwag do wyłożonego do wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego ogrodów działkowych w rejonie ul. Kinowej. Mieszkańcy stolicy mają realny wpływ na to, co może na tym terenie powstać, bowiem każdy zgłoszony pomysł będzie analizowany przez urzędników.

Marcin Kalicki
Mieszkańcy zdecydują, jak będą wyglądały okolice ul. Kinowej

Obszar objęty planem zagospodarowania to teren pomiędzy ul. Kijowską, al. Waszyngtona, ul. Międzynarodową i al. Stanów Zjednoczonych. Możliwość zapoznania się z planem istnieje podczas specjalnych dyżurów w każdy wtorek w godz. 9:00 – 12:00 oraz czwartek w godz. 13:00 – 16:00 w Biurze Architektury i Planowania Przestrzennego.

– Chciałaby, aby tereny te pozostały w niezmienionym stanie. Lubię tu przychodzić. To taka odskocznia dla mnie. Mam nadzieję, że nikt nie zafunduje nam tutaj kolejnych wielkich blokowisk lub biurowców, które budowane są praktycznie w każdym wolnym miejscu w Warszawie. Tu potrzebna jest dotychczasowa cisza i spokój, by móc odetchnąć od codziennego życia – powiedziała Grażyna Nowicka, mieszkanka al. Stanów Zjednoczonych.

Wszystkie uwagi do projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego kompleksu Rodzinnych Ogrodów Działkowych przy ul. Kinowej można zgłaszać do 29 maja w Biurze Architektury i Planowania Przestrzennego przy ul. Marszałkowskiej 77/79 00-683 Warszawa, na piśmie: pocztą, osobiście lub w postaci elektronicznej.

Marcin Kalicki

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda