mobile
REKLAMA

Mistrzostwa Mazowsza Kadetek i Kadetów w siatkówce plażowej

Piękna, słoneczna pogoda towarzyszyła kadetom i kadetkom podczas Mistrzostw Mazowsza w siatkówce plażowej. Na obiektach ursynowskiego Let’s Go Beach poznaliśmy najlepsze duety w województwie.

Marcin Kalicki
Mistrzostwa Mazowsza Kadetek i Kadetów w siatkówce plażowej

Duża liczba zgłoszonych zespołów kadetek i kadetów spowodowała, że zawody rozgrywano przez 3 dni. Sportowa rywalizacja rozstrzygnęła się raczej przewidywalnie i zarówno pośród dziewczynek jak i chłopców wygrywali zdecydowani faworyci zawodów – powiedział Robert Komornicki, Wiceprezes Zarządu Mazowiecko-Warszawskiego Związku Piłki Siatkowej i koordynator siatkówki plażowej na Mazowszu.

W rywalizacji kadetek świetnie w całych zawodach spisały się Antonina Pawłowska i Oliwia Strzałkowska z UKS Varsovii Warszawa. Siatkarki ze Śródmieścia przez turniej przeszły jak burza. W wielkim finale okazały się lepsze od pary Sandra Ganszczyk/Amelia Wancerz (UKS Atena Warszawa/KS Metro Warszawa). Na podium Mistrzostw Mazowsza stanęły również Aleksandra Bielecka w duecie z Anną Kadej (KS Metro Warszawa). Zawodniczki z Ursynowa pokonały w ostatnim meczu parę Hanna Leśniewicz/Natalia Lewandowska (ASTW Nowa Iwiczna).  

Nie było niespodzianek w rywalizacji kadetów. Złote medale wywalczyli Piotr Filip i Igor Kaczyński z KS Metro Warszawa, którzy pokonali duet Dawid Lisiecki/Oliwier Kuropatwa (KS Metro Warszawa/Trefl Gdańsk). Brązowe medale natomiast zawisły na szyjach pary UMKS MOS Wola Warszawa – Wiktor Raczyński/Jakub Korzeniewski. Tuż za podium znaleźli się Jacek Szczucki i Maksymilian Szustowicz (KS Metro Warszawa).

A już jutro o medale na plaży powalczą młodzicy i młodziczki.

/Marcin Kalicki/

Fot. Dorota Ganszczyk/Paweł Oleksiak Fotografia

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda