MOS Wola wygrywa derby Warszawy

Siatkarskie derby Warszawy rozstrzygnięte. W hali sportowej UCSiR przy ul. Dereniowej 48 drużyna KS Metro przegrała z zespołem MOS Wola Tramwaje Warszawskie 1:3.

Ostatni ligowy mecz obydwu seniorskich drużyn w tym roku zapowiadał się emocjonująco. Pojedynki pomiędzy tymi zespołami zawsze budzą zainteresowanie wielu kibiców. Spotkanie na Ursynowie lepiej rozpoczęli gospodarze. Metro wygrało pierwszego seta i coś w drużynie się zacięło. Na boisku zaczęli panować zawodnicy MOS-u, którzy z seta na set prezentowali się coraz lepiej. Ostatecznie Wolanie okazali się lepsi w trzech kolejnych partiach i to oni dopisali sobie trzy punkty do ligowej tabeli.

KS Metro Warszawa – MOS Wola Tramwaje Warszawskie 1:3 (25:21, 21:25, 17:25, 11:25)

Zapraszamy na fotorelację ze spotkania na Ursynowie.