mobile
REKLAMA

Na drogę krzyżową pod Most Świętokrzyski

Ksiądz z Osiedla” to profil ks. Rafała Główczyńskiego, który bardzo mocno działa w sieci i wychodzi poza utarte schematy. Śmiało można powiedzieć, że jest jednym z najbardziej popularnych duchownych w kraju.

 

NKK
Na drogę krzyżową pod Most Świętokrzyski

Ksiądz Rafał Główczyński znany w sieci jako Ksiądz z Osiedla podbija serca wielu osób zamieszczanymi humorystycznymi filmikami. Pod przykrywką humoru przekazuje treści, które jak sam mówi, mają wskazać drogę zgodną z przykazaniami.

Stara się docierać do ludzi młodych i chodzi tam, gdzie można ich spotkać. W KościeleKatolickim przeżywany jest obecnie okres Wielkiego Postu, w który wpisane są nabożeństwa Drogi Krzyżowej.

Ksiądz z Osiedla znalazł sposób na to, aby przyciągnąć młodych.

W każdy piątek Wielkiego Postu pod mostem Świętokrzyskim w Warszawie organizuje Nocne Drogi Krzyżowe. Transmisje z nich można oglądać na TikToku: KSIĄDZ_Z_OSIEDLA.

Nabożeństwo rozpoczyna się o godz. 23.00.

- Pierwsza Nocna Droga Krzyżowa za nami! W miejscu, gdzie o Bogu raczej się nie mówi, mając za sobą namalowaną postać z rogami i wzrokiem skierowanym w naszą stronę, rozważaliśmy zwycięstwo Boga nad złem. Piękny czas! Dzięki za wspólną modlitwę i zapraszamy za tydzień! -czytamy we wpisie w mediach społecznoścciowych Księdza z Osiedla.

 

 

 

 

fot. wikipedia Arkadiusz Zarzecki

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda