Na szpitalnym wózku przez Warszawę. Pacjent ujęty na Ochocie.
Do nietypowego zdarzenia doszło na Ochocie. Ze szpitala przy ulicy Barskiej pacjent wyjechał na wózku inwalidzkim. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że jechał na wózku ulicami Warszawy do domu, aby poinformować żonę o dłuższym pobycie w…szpitalu.
„Operator monitoringu miejskiego zauważył na pl. Narutowicza mężczyznę poruszającego się wózkiem inwalidzkim. Na wózku znajdował się wyraźny napis „SOR Interwencja” co wskazywało, że wózek jest własnością szpitala. Operator monitoringu zgłosił zdarzenie strażnikom miejskim z III Oddziału Terenowego. Funkcjonariusze podjęli interwencję. Strażnicy miejscy zauważyli mężczyznę na ul. Grójeckiej. 35-letni mężczyzna oświadczył, że jedzie ze szpitala przy ul. Barskiej do żony, aby poinformować ją…że musi zostać w szpitalu” – informuje w komunikacie prasowym stołeczna Straż Miejska.
Funkcjonariusze wezwali na miejsce patrol policji i przekazali im ujętego pacjenta.
























![[KONKURS] Wygraj podwójne zaproszenie na spektakl "Komedia odlotowa, czyli lumbago" w Teatrze Capitol](/uploads/artykuly/zdjecie/k_280x150/f57ebdd393542bfa5dd6daa63f9030a573e1d1e5.png)
![[ROZWIĄZANIE KONKURSU] Wygraj podwójną wejściówkę na spektakl "Prezent urodzinowy" w Teatrze Capitol](/uploads/artykuly/zdjecie/k_280x150/38dec192edb62ec55230db6d9ae8686f480eea82.jpeg)

![[ROZWIĄZANIE KONKURSU] Wygraj potrójną wejściówkę na musical dla dzieci w Teatrze Capitol](/uploads/artykuly/zdjecie/k_280x150/6fbdbda911df015cdf87585b400c628b76689d41.jpeg)















