mobile
REKLAMA

Na Targówku stanął książkomat

W Pasażu Kultury na Targówku przy ul. Radzymińskiej stanął pierwszy w dzielnicy książkomat. Na czytelników, do których uśmiechnie się szczęście, mają czekać oprócz zamówionych książek małe niespodzianki. Będą to wyroby rękodzielnicze stworzone przez pracowników biblioteki. 

 

oprac. NKK
Na Targówku stanął książkomat

Takie miejsce powstało w kolejnej dzielnicy. Tym razem z nowego udogodnienia mogą korzystać mieszkańcy dzielnicy Targówek. - Spełniamy marzenia mieszkańców o książkomatach na Targówku! Można już zatem choćby i w nocy chodzić do Biblioteki. Zaspokoimy czytelniczy głód dzięki samoobsługowym urządzeniom działającym całodobowo – mówi Dorota Kozielska, I Zastępczyni Burmistrza Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy.

Urządzenie zlokalizowane przy ul. Radzymińskiej 121 służy do odbioru zamówień i zwrotu wypożyczeń książek z dwóch placówek przy ul. Radzymińskiej 121: Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży nr 64 oraz Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 12.

Na czytelników, do których uśmiechnie się szczęście, mają czekać oprócz zamówionych książek małe niespodzianki. Będą to wyroby rękodzielnicze stworzone przez pracowników biblioteki. Pula niespodzianek ograniczona.

Książkomaty z powodzeniem działają już na Bemowie - przy Hali Sportowej OSiR Bemowo ul. Obrońców Tobruku 40. , Ochocie - na tyłach Biblioteki "Przystanek Książka" przy Grójeckiej 42, w Ursusie - obok Wypożyczalni Nr 34 przy ul. 6 Sierpnia 23, Wawrze - Książkomaty znajdują się w wypożyczalniach:

  • w osiedlu Wawer, ul. Błękitna

  • w osiedlu Miedzeszyn, ul. Agrestowa

  • w osiedlu Falenica, ul. Walcownicza

  • w osiedlu Radość, ul. Powojowa.

  • w osiedlu Zerzeń, na terenie Szkoły Podstawowej nr 109 przy ul. Przygodnej 2.


fot. mat.pras.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda