mobile
REKLAMA

Na Wilanowie będą świętowali Dzień Matki i Dzień Dziecka

LemOn, Sara James i An4to to wykonawcy, którzy uświetnią swoimi występami piknik z okazji Dnia Matki i Dziecka organizowany przez Dzielnicę Wilanów. 25 maja Plaża Wilanów zamieni się w wielki plac piknikowy

 

oprac. NKK
Na Wilanowie będą świętowali Dzień Matki i Dzień Dziecka

Zbliżający się Dzień Matki i Dzień Dziecka to okazja do integracji nie tylko rodzin, ale mieszkańców poszczególnych dzielnic. W Wilanowie w już jutro odbędzie się specjalny piknik rodzinny.

-Przygotowaliśmy bogaty program, aby zapewnić rozrywkę dla wszystkich grup wiekowych. Wśród atrakcji znajdą się: warsztaty, animacje, konkursy, zjeżdżalnia, bungee, kolejka szynowa, foodtrucki, brokatowe tatuaże, malowanie buzi, plecenie warkoczyków, bańki mydlane, malowanie toreb, kącik plastyczny, zabawy ruchowe, wata cukrowa, dmuchańce oraz wiele innych – wylicza Ewa Kowalczyk Wydział Komunikacji Społecznej i Promocji dla Dzielnicy Wilanów.

Nie zabraknie również występów wyjątkowych gwiazd muzycznych. Koncerty rozpoczną się o godz. 18.00, a na scenie będzie można zobaczyć takich wykonawców, jak: LemOn, Sara James i An4tol.

W trakcie wydarzenia będzie można odwiedzić Biblioteczną Stację Kolejową. Biblioteka przygotowała atrakcje inspirowane wierszami Juliana Tuwima, który jest patronem br.

Wydarzenia rozpocznie się o godz.14.00 i potrwa do godz. 20.00

 

 

fot. pixabay / UD WIlanów

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda