mobile
REKLAMA

Nabór na zajęcia komunikacyjne dla szkół - edycja 2018/2019

Zarząd Transportu Miejskiego ogłasza nabór na zajęcia komunikacyjne dla klas I-III ze stołecznych szkół podstawowych w ramach projektu „Nasza wspólna sprawa, ekologiczna Warszawa”.

Informacja prasowa/ fot. ZTM
Nabór na zajęcia komunikacyjne dla szkół - edycja 2018/2019

Podczas zajęć dzieci dowiedzą się czym jest transport publiczny i jak wpływa on na środowisko naturalne, a także poznają główne zasady bezpiecznego podróżowania komunikacją miejską.

Uczniowie przekonają się o ekologicznych zaletach pojazdów elektrycznych, których przybywa na stołecznych ulicach. Część zajęć odbędzie się w podstawionym w tym dniu autobusie elektrycznym.

Na zgłoszenia(dokonywane przez nauczycieli-wychowawców) czekamy pod adresem ekozajecia@ztm.waw.pl. Należy do nich dołączyć wypełniony formularz zgłoszeniowy (do ściągnięcia poniżej). Zajęcia będą się odbywały w każdy czwartek miesiąca z wyjątkiem dni wolnych od zajęć, okresów świątecznych oraz ferii zimowych. Pierwsze zajęcia planujemy w czwartek 4 października 2018 roku.

Warunkiem uczestnictwa jest zapewnienie na terenie szkoły miejsca do zaparkowania autobusu (12-metrowego) tak, aby uczniowie mogli się przy nim bezpiecznie poruszać podczas zajęć.

W ciągu jednego dnia w zajęciach może uczestniczyć pięć klas z jednej szkoły. Blok (dwie godziny lekcyjne) obejmuje zajęcia w klasie oraz z wykorzystaniem autobusu elektrycznego. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego o zapisach decyduje kolejność zgłoszeń.

UWAGA: prosimy, aby rodzice uczniów nie dokonywali zgłoszeń. Informację o naborze zajęć prosimy przekazywać wychowawcom Państwa dzieci!

Źródło: ZTM

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda