mobile

Niczego się nie spodziewał i spał w łóżku

Poszukiwany listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Olsztynie za przestępstwo przeciwko bezpieczeństwu w komunikacji, dopuszczając się go w warunkach recydywy został zatrzymany przez policjantów z zespołu ds. poszukiwań z Woli. Zgodnie z dyspozycją sądu został przewieziony do zakładu karnego.

Redakcja
Niczego się nie spodziewał i spał w łóżku

W ostatnich dniach policjanci z zespołu poszukiwań z wolskiej komendy prowadzili działania, które w sposób szczególny były ukierunkowane na zatrzymanie osób poszukiwanych, ściganych listami gończymi. Funkcjonariusze przeprowadzili operacyjne sprawdzenia i ustalenia, pozyskali informacje i na ich podstawie dotarli do miejsc, gdzie ukrywali się poszukiwani.

Kryminalni z zespołu poszukiwań próbowali namierzyć mężczyznę poszukiwanego listem gończym. 37-latek od jakiegoś czasu ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Sąd Rejonowy w Olsztynie wydał za nim list gończy. Czynności operacyjne prowadzone przez policjantów z zespołu ds. poszukiwań doprowadziły do ustalenia aktualnego miejsca pobytu poszukiwanego.

Kiedy kryminalni weszli do mieszkania, poszukiwany mężczyzna spał w łóżku, niczego nie spodziewając się. Został doprowadzony do jednostki Policji na Woli. Zgodnie z dyspozycją sądu trafił do zakładu karnego w celu odbycia kary roku pozbawienia wolności.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda