mobile
REKLAMA

Nowa nawierzchnia na Białołęce. W piątek zamknięta ulica na Woli

W piątek 10 listopada zakończą się prace przy nowej nawierzchni na fragmencie ulicy Aluzyjnej na Białołęce. Roboty drogowe zostaną również przeprowadzone na ulicy Jana Olbrachta na Woli. Remont spowoduje tymczasowe zamknięcie drogi. Poprowadzone zostaną objazdy

Informacja prasowa
Nowa nawierzchnia na Białołęce. W piątek zamknięta ulica na Woli

Asfaltowanie Aluzyjnej

Deweloper, który na podstawie umowy z dzielnicą Białołęka, remontuje około 120-metrowy fragment ulicy Aluzyjnej, przystępuje do końcowych prac. W piątek, 10 listopada, na odcinku od posesji nr 17 do skrzyżowania z ulicą Osiedle ułożona zostanie ostatnia warstwa asfaltu. Przez cały dzień ten fragment ulicy oraz chodnik przy Aluzyjnej 15 będą wyłączone z ruchu. W tym czasie autobusy linii 211 będą kursowały objazdem ulicą Trąby. Tam też zostaną uruchomione przystanki zastępcze Tłuchowska 52 oraz Osiedle 51 i 52.

Frezowanie na Woli

Przez cztery dni od piątku, 10 listopada do wtorku, 14 listopada, do godziny 4:00 potrwa remont ulicy Jana Olbrachta na Woli. Na odcinku od torów kolejowych do skrzyżowania z ulicą Sowińskiego frezowana będzie nawierzchnia. Prace prowadzone będą przy całkowitym zamknięciu jezdni dla ruchu. Kierowcy nie wjadą tutaj ze skrzyżowania z ulicami Krępowieckiego i Antka Rozpylacza oraz z dróg dochodzących do Jana Olbrachta. Autobusy linii 129 ominą utrudnienia ulicami Powstańców Śląskich i Górczewską. Linia 190 zostanie skrócona do przystanku Redutowa.

Dodatkowe informacje na temat remontów można znaleźć w miejskim serwisie infoulice.um.warszawa.pl.

fot.Pixabay,UMW

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda