mobile
REKLAMA

Nowa placówka służby zdrowia w Jeruzalu

Mieszkańcy gminy Mrozy mają nową placówkę służby zdrowia. Nowy punkt medyczny powstał w Jeruzalu przy ul. Rynek 15. Utworzył go Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Mińsku Mazowieckim.

Marcin Kalicki
Nowa placówka służby zdrowia w Jeruzalu

W placówce można uzyskać pomoc w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej. Na wizyty przyjmują w niej dobrze znani mieszkańcom lekarze: dr Anita Bajkiewicz i dr Zygmunt Osiński, których wspomaga pielęgniarka Anna Bajszczak. – Prosimy mieszkańców zainteresowanych przynależnością do tej placówki o współpracę z pracownikami SPZOZ oraz sołtysami, którzy będą wspierać personel nowoutworzonego ośrodka w pierwszym okresie jego funkcjonowania – zaznaczają urzędnicy z Mrozów.

Z poprzednią przychodnią w Jeruzalu, zarządzaną przez prywatną firmę, władze gminy rozwiązały umowę, po tym jak wpłynęło wiele skarg do Urzędu Gminy, na jakość wykonywanych usług. Teraz sytuacja ta ma się całkowicie zmienić. – Mam nadzieję, że podjęte starania i powstanie nowej placówki medycznej w Jeruzalu, przyniosą oczekiwane efekty w postaci dobrej opieki zdrowotnej mieszkańców gminy Mrozy – powiedział Dariusz Jaszczuk, burmistrz Mrozów.

W uroczystym otwarciu nowego ośrodka wzięli udział m.in.: burmistrz Mrozów – Dariusz Jaszczuk, zastępca Dyrektora Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Mińsku Mazowieckim – Agnieszka Cyran, Pielęgniarka Naczelna mińskiego SPZOZ – Barbara Trynkiewicz, sołtysi i mieszkańcy Jeruzala.

Marcin Kalicki

fot.UMG Mrozy

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda