mobile
REKLAMA

Nowy rozgrywający Projektu Warszawa

Kolejnym siatkarzem, który będzie reprezentował barwy stołecznego Projektu w sezonie 2024/2025 został Michał Kozłowski. Nowy rozgrywający podpisał z warszawską drużyną roczny kontrakt.

Marcin Kalicki
Nowy rozgrywający Projektu Warszawa

Michał Kozłowski wraca do Warszawy, gdzie występował w latach 2019-2021. W pierwszej przygodzie z Projektem Warszawa wywalczył brązowy medal PlusLigi. Ze stolicy przeniósł się do Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. Z drużyną z województwa opolskiego nie tylko zdobył mistrzostwo Polski, ale wygrał także Ligę Mistrzów. W 2022 roku przeniósł się do Aluron CMC Warty Zawiercie, a w ostatnim sezonie zapisał na swoje konto TAURON Puchar Polski oraz wicemistrzostwo kraju.

To mój powrót do stołecznej drużyny po trzech sezonach. W każdym klubie zdobywałem medal PlusLigi, więc mam nadzieję, że podtrzymamy tę serię wspólnie w stolicy – powiedział Michał Kozłowski, nowy rozgrywający Projektu Warszawa.

Mierzący 191 centymetrów wzrostu zawodnik urodził się w Gorlicach, gdzie reprezentował barwy miejscowego GKPS. Po zakończeniu nauki i występach w SMS PZPS Spała, którę łączył z grą w AZS UWM Olsztyn przeniósł się do Kędzierzyna-Koźla. Ponadto w swojej karierze występował m.in. w takich klubach jak AZS PWSZ Nysa, Fart Kielce, AZS Częstochowa, Asseco Resovia Rzeszów, ACH Volley Lublana, AS Cannes VB, Espadon Szczecin czy Trefl Gdańsk. 39-letni siatkarz jest również mistrzem Słowenii oraz zdobywcą pucharu tego kraju (2015, 2016).

Doświadczenie i spokój na boisku to cechy, które charakteryzują naszego nowego zawodnika, a o czym mogliśmy się przekonać między innymi w czasie jego występów w stolicy. Cieszymy się, że Michał Kozłowski powraca do naszego zespołu i wierzymy, że wniesie wiele wartości do składu Projektu Warszawa – mówi Piotr Gacek, wiceprezes zarządu i dyrektor sportowy stołecznego klubu.

/Marcin Kalicki/

Źródło: Projekt Warszawa, fot. Paweł Oleksiak Fotografia

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda