mobile
REKLAMA

Od dziś liczne objazdy na drogach

Prace tramwajarzy na Bródnie, remont tunelu w al. Prymasa Tysiąclecia czy przebudowa ciepłociągu ul. Limanowskiego, te działania grup remontowych spowodują wprowadzenie licznych zmian w organizacji ruchu. Jak dokładnie wyglądają wprowadzone objazdy?

NKK
Od dziś liczne objazdy na drogach

Prace na Bródnie

Dziś tramwajarze przystępują do drugiego etapu remontu torowiska do zajezdni Annopol.

- Do końca maja ulicą Rembielińską, od ulicy Julianowskiej do skrzyżowania z Bartniczą i Wyszogrodzką, kierowcy pojadą w jednym kierunku – do Kondratowicza. Objazd w przeciwną stronę został wyznaczony z ulicy Rembielińskiej, Bazyliańską i Wysockiego do Bartniczej lub Matki Teresy z Kalkuty. Utrudnienia będzie można ominąć też ulicami Kondratowicza i Chodecką – informuje stołeczny ratusz. Zmiany dotyczą również komunikacji miejskiej. Autobusy linii zastępczej Z-1 jadące w stronę ronda Żaba jadą ulicami Bartniczą i Wysockiego. Tramwaje linii: 1, 3, 4 i 25 oraz autobusy 234 pozostają na dotychczasowych objazdach.

Kontynuacja remontu tunelu w al. Prymasa Tysiąclecia

Trwa modernizacja Dworca Zachodniego. Dziś robotnicy wracają do prowadzenia prac w tunelu w al. Prymasa Tysiąclecia. Tym razem robotnicy prowadzą prace we wschodniej części tunelu, prowadzącej w kierunku ronda Tybetu. - Tak jak podczas poprzednich zamknięć, kierowcy jadący z Alej Jerozolimskich lub ulicy Bitwy Warszawskiej 1920 r. będą kierowani do środkowej części tunelu. Po wyjechaniu z niego, wrócą na prawą nitkę alei Prymasa Tysiąclecia. Prace w tej części tunelu potrwają około miesiąca. Następnie – do końca wakacji – zamknięta zostanie nawa środkowa. Remont części prowadzącej w stronę Alej Jerozolimskich będzie prowadzony nocami: od poniedziałku do piątku w godzinach 22:00-6:00, do połowy czerwca. W tym czasie w zależności od potrzeb robotnicy zamkną poszczególne pasy – wskazuje ratusz.

Utrudnienia na Limanowskiego

Ostatniej nocy została zamknięta ulica Limanowskiego u zbiegu ulicy z Jana III Sobiesiego. To w związku z przebudową ciepłociągu. - Do niedzieli, 19 maja, wyjazd z ulicy Limanowskiego będzie możliwy wyłącznie na Powsińską. Po stronie Jana III Sobieskiego kierowcy dojadą do wjazdu na stację paliw – wyjaśnia ratusz.

fot. pixabay/ UMW

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda