mobile
REKLAMA

Okradła koleżankę z akademika

Policjanci z Bemowa zatrzymali 23-letnią kobietę podejrzaną o kradzież. Z ustaleń wynika, że kobieta mieszkając w akademiku miała okraść współlokatorkę z pieniędzy. Podejrzana już usłyszała w tej sprawie zarzut karny.

inf. prasowa
Okradła koleżankę z akademika

Policjanci z komisariatu na Bemowie otrzymali zgłoszenie w sprawie kradzieży. Łupem sprawcy były pieniądze w kwocie ok. 1500 złotych. Policjanci przyjęli w sprawie zawiadomienie o przestępstwie i rozpoczęli ustalenia. Wstępnie wynikało, że pokrzywdzona miała pieniądze w pokoju w akademiku, który dzieli ze współlokatorką. Kiedy okazało się, że „zniknęły” pieniądze, koleżanka oświadczyła, że może jej pożyczyć, bo akurat ma taką kwotę pieniędzy przy sobie. Zachowanie koleżanki od razu wzbudziło zainteresowanie pokrzywdzonej.

Okazało sie, że były to jej skradzione pieniądze. Policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego zgromadzili materiał dowodowy. Kryminalni z Bemowa zatrzymali kobietę. Podejrzana usłyszała zarzut kradzieży za co grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

 

 

 

kom. Marta Sulowska

Źródło: Komenda Stołeczna Policji

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda