mobile
REKLAMA

Okradła seniorkę kim jest ta kobieta?

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI prowadzą czynności do sprawy kradzieży w wyniku której mieszkanka Pragi Północ utraciła kilka tysięcy złotych. Wizerunek kobiety podejrzewanej o dokonanie tego przestępstwa i towarzyszącego jej mężczyzny zarejestrowały kamery monitoringu. Jeśli masz jakiekolwiek informacje na ich temat skontaktuj się z policjantami prowadzącymi tę sprawę w komendzie przy ulicy Jagiellońskiej 51.

Informacja prasowa
Okradła seniorkę kim jest ta kobieta?

Zdarzenie miało miejsce 1 sierpnia 2022 roku przy ulicy Targowej. Przed południem do drzwi mieszkanki Pragi Północ zapukała kobieta podająca się za pracownika gazowni. Wykorzystała nieuwagę seniorki i z jej szafy ukradła 6000 złotych. O całej sprawie policjantów powiadomiła wnuczka pokrzywdzonej.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI w trakcie podjętych czynności ustalili wizerunek kobiety, która jest podejrzewana o dokonanie tej kradzieży oraz mężczyzny, który jej towarzyszył.

Kobieta jest w wieku około 20-30 lat, szczupłej budowy ciała; ubrana była w zieloną bluzę zapinaną na zamek błyskawiczny, czarne spodnie legginsy, czarne buty sportowe z białą podeszwą, czarną czapkę z daszkiem, przez ramię miała przewieszoną czarną damską torebkę.

Mężczyzna jest w wieku około 30-40 lat, normalnej budowy ciała, miał włosy krótkie jasne, na prawej łydce widoczny tatuaż. Ubrany był w czarną koszulkę z krótkim rękawem, czarne buty sportowe, spodnie jeansowe koloru ciemnoniebieskiego o długości 3/4, posiadał czarny plecak z logo firmy „Nike”.

Jeśli masz jakiekolwiek informacje na jego temat skontaktuj się z policjantami prowadzącymi tę sprawę, w siedzibie jednostki przy ul. Jagiellońskiej 51 lub pod numerem tel. 47 723-75-56,  47 723 83 14 powołując się na numer l.dz. KR-II-1088/22.

Informacje można też przesyłać na adres e-mail: krp6.wk@ksp.policja.gov.pl.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda