mobile

Opencall for music

Młodzi artyści i ich wspólny cel!

Marlena Głosińska
Opencall for music

Opencall for music to wydarzenie niezwykłe. Pierwszy koncert pod skrzydłem nowopowstającego magazynu Opencall, mający na celu nie tylko promocję, ale również zaprezentowanie się młodych artystów ze świata muzyki.

Wydarzenie to miało też jeden cel główny - zbiórkę pieniędzy na wydruk, dystrybucję oraz promocję magazynu.

Podczas koncertu na jednej scenie zaprezentowali się artyści reprezentujący różne gatunki muzyczne:

BOWNIK to warszawscy muzycy reprezentujący szeroko pojętą muzykę alternatywną. Eksperymentują z gatunkami, stylami, oraz formami. 

MS. OBSESSION, czyli Aleksandra Warchoł, jest młodą wokalistką, producentem muzycznym oraz autorką tekstów. Jej ostatnia płyta nosi tytuł Manekin, można ją określić jako elektroniczno – oniryczną opowieść muzyczną.

OLY., a dokładniej Aleksandra Komsta, to wokalistka, która zadebiutowała w roku 2015 płytą Home. 24-letnia artystka ma na swoim koncie wiele sukcesów, a wśród nich występy na Open’er Festival oraz Live Music w Gdańsku. 

PAWEŁ IZDEBSKI - wokalista, gitarzysta, autor tesktów oraz youtuber. Jak twierdzi, tworzy własny gatunek muzyczny - bluepop, będący połączeniem muzyki alternatywnej, akustycznej i bluesowej. Aktualnie pracuje nad pierwszym długogrającym albumem, którego premiera jest zaplanowana na jesień 2019.

Klub POGŁOS w jeden wieczór zamienił się w świat pełen muzyki, szaleństwa oraz barwnych postaci. Publika świetnie się bawiła, a artyści zaprezentowali się z najlepszej strony. I choć scena Pogłosu nie należy do największych, o koncercie w tym miejscu i z takiej okazji można zdecydowanie mówić w kategorii sukcesu.

Warto wspomnieć, że Opencall magazine powstał z myślą o młodych twórcach, którym niejednokrotnie ciężko jest przebić się i uzyskać wsparcie mediów. Na szczęście są takie inicjatywy, które chcą pomóc im w karierze. 

Premiera magazynu jeszcze przed nami, trzymamy kciuki aby udało się jak najlepiej! 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda