mobile
REKLAMA

Ośrodek „Jutrzenka” znów zaprasza

Zakończyły się prace modernizacyjne i remontowe w Ośrodku „Jutrzenka” – jednym z najpopularniejszych skateparków w Warszawie. W niedzielę, 16 września, odbyły się tam zawody inaugurujące działanie obiektu po remoncie. Nie zabrakło spektakularnych akrobacji i widowiskowych pokazów.

Informacja prasowa/ fot. R. Motyl
Ośrodek „Jutrzenka” znów zaprasza

– Ośrodek „Jutrzenka” jest jak nowy. Za nami remont dzięki, któremu warszawscy miłośnicy jazdy na BMX-ach, deskorolkach czy rolkach, znów mogą cieszyć się z wszystkich dostępnych tu przeszkód – mówiła Renata Kaznowska, wiceprezydent m.st. Warszawy, która przyglądała się zawodom BMX.

Za nami zawody „Jutrzenka Come Back – BMX Session 2018”, które zainaugurowały działanie skateparku po remoncie. Zawodnicy, wykonujący rowerowe akrobacje, zmagali się w pięciu kategoriach. Najlepszych zawodników turnieju nagrodziła Renata Kaznowska, wiceprezydent m.st. Warszawy.

Poniżej krótka fotorelacja z wydarzenia.

Remont Ośrodka „Jutrzenka” Stołecznego Centrum Sportu Aktywna Warszawa kosztował 330 tys. zł. Prace w ośrodku objęły m.in. wymianę sklejki na przeszkodach, poprawę stanu technicznego konstrukcji oraz elementów funkcjonalnych przeszkód. Roboty objęły także częściowy remont dachu oraz modernizację instalacji elektrycznej. Miłośnicy jazdy na BMX-ach, deskorolkach czy hulajnogach na Jutrzence mogą korzystać z przeszkód takich jak funbox z poręczą, występami i quoterem, quarter rollin, grindbox czy spine.

Źródło: Urząd m.st. Warszawy

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda