mobile
REKLAMA

Ostatnia szansa na spacer po Trakcie Królewskim

Jeśli chcesz poczuć atmosferę królewskiej Warszawy, skorzystaj z okazji i wybierz się na pieszo-rowerową promenadę po Trakcie Królewskim. W najbliższy weekend, 28-29 października, Krakowskie Przedmieście zamieni się w deptak po raz ostatni w tym sezonie

Jakub Bielawski
Ostatnia szansa na spacer po Trakcie Królewskim

Deptak ciągnie za sobą ograniczenia w ruchu

Aby ułatwić mieszkańcom i turystom korzystanie z uroków Traktu Królewskiego, miasto wprowadziło specjalną organizację ruchu. Od soboty, 28 października, do poniedziałku, 30 października, fragment ulicy od Świętokrzyskiej do Miodowej został wyłączony z ruchu samochodowego. Na tym odcinku będą kursują tylko specjalne linie autobusowe i tramwajowe.

Wjazd na zamknięty fragment drogi mają tylko posiadacze specjalnych identyfikatorów. Na wszystkich wlotach weekendowego deptaku zostały ustawione betonowe bariery. Przejezdne jednak zostało skrzyżowanie Świętokrzyskiej i Nowego Światu – bez możliwości skrętu w kierunku Krakowskiego Przedmieścia.

Inaczej jeżdżą też autobusy

Objazdami jeżdżą (od nocy z piątku na sobotę) autobusy linii: 106, 111, 116, 128, 175, 178, 180, 222, 503, 518 i N44. Więcej o zmianach w ich kursowaniu na stronie Warszawskiego Transportu Publicznego.

W poniedziałkowy poranek, 30 października, zostanie przywrócona dotychczasowa organizacja ruchu. Wówczas pojazdy Warszawskiego Transportu Publicznego będą kursowały Traktem Królewskim przez cały tydzień.

fot.UMW

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda