mobile
REKLAMA

Pepperoni Ristorante Pizzeria – włoskie smaki na Żoliborzu

Kuchnia włoska, powszechnie uważana za jedną z najlepszych na świecie, jest także ulubioną kuchnią Polaków. W wielu domach włoskie smaki jak pizza czy spaghetti są elementem codziennego menu.

Redakcja
Pepperoni Ristorante Pizzeria – włoskie smaki na Żoliborzu

Miejscem godnym polecenia, z dobrym włoskim jedzeniem, niewątpliwie jest Pizzeria Pepperoni przy ul. Krasińskiego 10, znajdująca się tuż przy stacji metra Plac Wilsona oraz przy parku im. Stefana Żeromskiego z największym w Warszawie placem zabaw. To przytulne miejsce, z przemiłą i bardzo pomocną obsługą, oferuje przepyszne dania rodem z Italii. W karcie dań oprócz wielu rodzajów pizzy, znajdują się makarony, zupy, dania główne z wołowiną lub rybą, sałatki oraz desery. Jest także możliwość zamówienia dania bezglutenowego (sałatki lub wieża z bakłażana). W serwowanych potrawach czuć, że właściciele restauracji stawiają na wysoką jakość i używają tylko oryginalnych włoskich produktów. Pomieszczenia są klimatyzowane, a wnętrze lokalu utrzymane jest w ciepłej i przyjemnej aranżacji co sprawia, że od wejścia czuć rodzinną atmosferę.

Właściciele pomyśleli także o swoich najmłodszych klientach oferując zajęcia, które pozwalają odkrywać przyjemność samodzielnej twórczości, łączącej elementy edukacyjne z zabawą. Każde dziecko dostaje tackę z ciastem do ugniatania, wycinania foremkami, by stworzyć własny produkt, który po upieczeniu w piecu zabierze z sobą do domu. Uwagę najmłodszych, jak i dorosłych, przyciągnąć może niezwykły element aranżacji wnętrza lokalu, znajdujący się w centralnym punkcie restauracji. Mowa tu o cieszącym oko akwarium o pojemności dwóch tysięcy litrów, w którym podziwiać można pływające rybki i rośliny akwariowe.

Pizzeria Pepperoni oferuje także dostawy, w tym także dowóz nocny pizzy w godz. 22:00-04:00 w piątki, soboty i niedziele na terenie całej Warszawy. Na życzenie klienta istnieje możliwość zorganizowania spotkań biznesowych, lunchy, spotkań świątecznych, uroczystości rodzinnych. (imieniny, urodziny, chrzciny, komunie, wesela, stypy). I to wszystko w bardzo atrakcyjnych cenach. Restauracja jest przyjazna zwierzętom, przy restauracji znajdują się stojaki na rowery oraz bezpłatny parking.

 

 

 

 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda