Pewna wygrana kadetek UMKS WAN MOS Wola na początku turnieju

Znakomicie rozpoczęły rywalizację w ½ finału Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych zawodniczki UMKS WAN MOS Wola Warszawa, które pokonały Lidera Konstantynów Łódzki bez straty seta.

Stołeczne siatkarki nie miały problemów w piątkowym spotkaniu rozgrywanym w hali sportowej przy ul. Rogalińskiej na warszawskiej Woli. Podopieczne trenerów Radosława Krukowskiego i Dariusza Kopaniaka w każdym z setów zagrały pewnie i bardzo skutecznie. Przełożyło się to na wynik. Warszawianki w trzech setach straciły zaledwie trzydzieści pięć punktów pewnie pokonując rywalki. W drugim piątkowym meczu siatkarki UKS Szamotulanina Szamotuły wygrały po tie-breaku z SMS Solną Wieliczka.

Wyniki pierwszego dnia turnieju:

UKS Szamotulanin Szamotuły – SMS Solna Wieliczka  3:2 (19:25, 25:14, 15:25, 25:15, 15:8)

UMKS WAN MOS Wola Warszawa – UKS Lider Konstantynów Łódzki  3:0 (25:13, 25:11, 25:11)

Zawodniczki z Rogalińskiej zagrały w składzie: Natalia Struzik, Maria Kaczmarzyk, Anna Dorywalska, Gabriela Robińska, Anna Kadej, Natasza Ornoch, Hanna Kaczyńska, Zuzanna Kudlik , Magdalena Bondaruk, Amelia Wancerz , Natalia Jastrzębska , Aleksandra Bielecka, Blanka Lewandowska, Zuzanna Zielińska.

Dziś drugi dzień turnieju półfinałowego. W pierwszym meczu o godz. 14:00 zmierzą się kadetki SMS Solnej Wieliczka i UKS Lidera Konstantynów Łódzki. Czterdzieści pięć minut po zakończeniu tego spotkania na parkiet wyjdą gospodynie – UMKS WAN MOS Wola Warszawa oraz siatkarki UKS Szamotulanina Szamotuły.

Wcześniej, bo od godz. 10:00 w 1/2 finału Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych zaprezentują swoje umiejętności kadeci stołecznego klubu. Zapraszamy do dopingowania zespołów z trybun hali przy ul. Rogalińskiej 2.