mobile
REKLAMA

Płatek na Zieleniaku

Zapraszamy na imprezę świąteczną na ochockim Zieleniaku. Wydarzenie odbędzie się 17 grudnia w godzinach 10.00 – 13.00. Warto przyjść, zobaczyć, uczestniczyć. Zapowiada się wiele atrakcji.

informacja prasowa
TAGI warsztaty
Płatek na Zieleniaku

Główną z nich będą warsztaty kulinarne. A w rolach głównych wystąpią Burmistrz Ochoty Dorota Stegienka oraz Anna Klajmon – uczestniczka 5 edycji TOP CHEF Polska.  Anna Klajmon jest pasjonatką tradycji w połączeniu z nowoczesnymi rozwiązaniami. Wielbicielka polskich produktów i smaków, odważna i konsekwentna. Od ponad 20 lat w świecie gastronomii. Obie Panie będą przygotowywać potrawy z wykorzystaniem produktów z Zieleniaka. Oczywiście, potem nastąpi poczęstunek!

Przewidziane są liczne konkursy z nagrodami dla najmłodszych uczestników świątecznego spotkania. Będą też dwa pokazy cyrkowe dla dzieci i młodzieży. Podczas całej imprezy o dobrą atmosferę zadbają animatorzy, a wszystko przy dźwiękach kolęd. Świąteczne wydarzenie poprowadzi konferansjer. I, sprawa jasna, - jak święta obowiązkowo musi być opłatek!

Organizatorem świątecznego spotkania na Zieleniaku jest Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Społecznych i Ekonomicznych (WISE). Stowarzyszenie WISE działa od 2004 roku. Celem Stowarzyszenia jest organizowanie oraz popieranie i finansowanie inicjatyw społecznych i ekonomicznych zmierzających do przeciwdziałania marginalizacji społecznej oraz poprawy funkcjonowania osób i rodzin w społeczności lokalnej, podnoszenie poziomu świadomości obywatelskiej, upowszechnianie wiedzy z zakresu kultury i sztuki, edukacja, oświata i wychowanie oraz integracja społeczna - w szczególności:

- osób zagrożonych uzależnieniami i uzależnionych,

- rodzin dysfunkcyjnych,

- osób niepełnosprawnych,

- dzieci i młodzieży,

- osób starszych,

- osób nieporadnych życiowo

Integracja sąsiedzka staje się coraz bardziej popularna w naszym kraju, coraz bardziej ją się docenia, a dzielnica Ochota stara się w tej kwestii przodować. Nie ma wątpliwości, że atmosfera i zażyłości, jakie powstają wśród lokalnej społeczności, są bardzo istotne. – Bardzo często nam tego brakuje w naszych czasach pełnych pośpiechu, wyzwań. Wspólne aktywności to jedne z najskuteczniejszych sposobów na konsolidację sąsiadów, mieszkańców dzielnicy, a imprezy promujące ten trend mogą to tylko wzmocnić. I dobrze, że są organizowane. - Zbliżające się spotkanie świąteczne na Zieleniaku znakomicie wpisuje się, właśnie, we wspomniany wyżej trend.

Zieleniak. 17 grudnia, godz. 10.00 -13.00. Zapraszamy!

fot. mat. własne 

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda