mobile
REKLAMA

Po deszczu zaświeci słońce – prognoza pogody na najbliższe dni

Nadchodzący tydzień przyniesie zmienne warunki pogodowe. Początkowo spodziewane są przelotne opady i burze, ale w miarę upływu dni, pogoda będzie się stabilizować. Pod koniec tygodnia możemy liczyć na więcej słońca i wyższe temperatury. O szczegółach prognozy opowiedział nam Michał Kowalczuk – synoptyk IMGW

 

Maja Jaubin
Po deszczu zaświeci słońce – prognoza pogody na najbliższe dni

W poniedziałek spodziewane jest zachmurzenie umiarkowane i duże. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, wiejący z kierunku północnego. Mogą wystąpić przelotne opady oraz burze z wiatrami osiągającymi do 70 km/h. Temperatura maksymalna wyniesie 21 stopni Celsjusza. W nocy temperatura spadnie do 12 stopni, z małą szansą na słabe przelotne opady.

We wtorek utrzyma się duże zachmurzenie oraz możliwe będą słabe przelotne opady. Istnieje mała szansa na burzę. Temperatura maksymalna osiągnie 24 stopnie Celsjusza. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, wiejący z kierunku zachodniego. Noc zapowiada się bez opadów a temperatura spadnie do 10 stopni.

Środa będzie dniem chłodnym bez opadów, choć z pochmurnym niebem. Temperatura maksymalna wyniesie 20 stopni Celsjusza. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, wiejący z kierunku zachodniego. Nocą temperatura będzie wahać się między 10 a 12 stopniami.

W czwartek prognozowane są deszcze i pochmurne niebo. Temperatura maksymalna wyniesie 20 stopni Celsjusza. Wiatr będzie słaby, wiejący z kierunku zachodniego. Nocą temperatura będzie wynosić od 10 do 12 stopni.

W piątek można spodziewać się więcej słońca. Temperatura maksymalna osiągnie 22 stopnie Celsjusza.

W sobotę napłynie ciepłe powietrze, a pogoda będzie słoneczna i bez opadów. Temperatura maksymalna wyniesie 25 stopni Celsjusza, a nocą temperatura spadnie do 14 stopni. Podobna pogoda zapowiada się w niedzielę.

fot. Pixabay

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda