mobile

Po pierwsze punkty w tym roku

Siatkarze MOS Wola Tramwaje Warszawskie w najbliższą sobotę zmierzą się w Międzyrzecu Podlaskim w meczu 14. kolejki II ligi mężczyzn z miejscową UKS Międzyrzecką Trójką.

Marcin Kalicki
Po pierwsze punkty w tym roku

Po porażce w ubiegły weekend 1:3 na własnym parkiecie z Bestios Białystok podopieczni trenera Krzysztofa Wójcika będą chcieli zrehabilitować się i przywieźć do stolicy trzy punkty. To konieczne, jeśli warszawianie chcą liczyć się w grze o pierwszą czwórkę, która awansuje do fazy play-off i będzie miała szansę powalczyć o awans do I ligi.

– Będziemy chcieli szybko się zrehabilitować i zwyciężyć w Międzyrzecu Podlaskim. Punkty są nam potrzebne, a meczy z tygodnia na tydzień coraz mniej. Nie ma już czasu na porażki. Jeśli zagramy swoją siatkówkę to będzie dobrze – uważa Kacper Buczek, atakujący MOS Wola. – Do Międzyrzeca Podlaskiego pojedziemy bez wątpienia po kolejne ligowe punkty – powiedział Grzegorz Pacholczak, kapitan wolskiego klubu.

Mecz UKS Międzyrzecka Trójka Międzyrzec Podlaski – MOS Wola Tramwaje Warszawskie rozpocznie się w sobotę, 16 stycznia o godz. 19:00.

Pozostałe mecze 14. Kolejki II ligi mężczyzn gr. 2:

KS Metro Warszawa – UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki

Bestios Białystok – Legia Warszawa

KS Camper Wyszków – UKS Centrum Augustów

SMS PZPS II Spała – AZS UWM Olsztyn

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda