mobile
REKLAMA

„Po przegranej z Kozienicami musimy wyjść z dołka”

Po dwutygodniowej przerwie wracają do gry siatkarze MOS Wola Tramwaje Warszawskie. Zawodnicy ze stolicy w sobotę udadzą się do Tomaszowa Mazowieckiego na mecz z drugą drużyną Lechii.

Marcin Kalicki
„Po przegranej z Kozienicami musimy wyjść z dołka”

Przed podopiecznymi trenera Szymona Szlendaka bardzo intensywny okres. W ciągu dwunastu dni, pomiędzy 9 a 20 grudnia, „Tramwajarze” zagrają aż cztery spotkania. Rywalami warszawskiego klubu będą kolejno: Lechia II Tomaszów Mazowiecki, UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki, KS SPS Volley Ostrołęka i SMS PZPS II Spała. Dwa pierwsze spotkania MOS Wola rozegra na wyjeździe. Do hali przy ul. Rogalińskiej wróci na dwa ostatnie mecze w tym roku 16 i 20 grudnia.

Najbliższym rywalem „Tramwajarzy” będzie zespół z Tomaszowa Mazowieckiego. Lechia ostatni raz w lidze wygrała 11 listopada, kiedy to we własnej hali pokonała po pięciosetowej batalii Polcanex Kobyłka. W trzech kolejnych spotkaniach zawodnicy grający na co dzień w województwie łódzkim wywalczyli dwa punkty, ale nie zdołali pokonać żadnego z rywali. Tie-breakami zakończyły się mecze z KS Błonie oraz Camperem Wyszków. W ostatni weekend Lechia uległa 0:3 innej stołecznej drużynie – KS Metro Family Warszawa.

Przez ostatni miesiąc warszawianie grali ze zmiennym szczęściem. Po bardzo dobrym meczu ulegli Necko Augustów 2:3, by tydzień później pokonać 3:1 UKS Trójkę Międzyrzec Podlaski. Dwa tygodnie temu natomiast MOS Wola uległ w Kozienicach miejscowej Enei KKS. Tydzień temu w ramach 10. kolejki stołeczny klub miał zmierzyć się z SMS PZPS II Spała, ale na prośbę rywali spotkanie to zostało przełożo ne na 20 grudnia.

Jak będzie jutro? – Na pewno będzie to dla nas bardzo ważny mecz. Po przegranej z Kozienicami musimy wyjść z dołka, w który wpadliśmy i wyjść zwycięsko. Nasze treningi niczym nie różniły się od poprzednich, trenujemy dalej ciężko i dajemy z siebie maksa. Wszyscy czujemy głód po kilku porażkach, dlatego też będzie to dla nas dodatkowa motywacja – zapowiada Dawid Bulira, libero wolskiego klubu.

Mecz Lechia II Tomaszów Mazowiecki – MOS Wola Tramwaje Warszawskie rozegrany zostanie w sobotę, 9 grudnia w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 7 przy ul. Ludwikowskiej 113/115 w Tomaszowie Mazowieckim. Początek spotkania o godz. 14:00.

Fot. Marcin Szymczyk/MOS Wola Tramwaje Warszawskie

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda