mobile

Pobiegnij z nami i pomóż Teosiowi!

Przed nami już VI edycja Biegu SGH - najpopularniejszej inicjatywy Samorządu Szkoły Głównej Handlowej. Jest to doskonała okazja nie tylko do aktywnego spędzania niedzielnego popołudnia, ale też zrobienia czegoś dobrego.

Informacja prasowa
Pobiegnij z nami i pomóż Teosiowi!

Co roku cały dochód z imprezy przeznaczany jest na pomoc w leczeniu wybranego niepełnosprawnego dziecka – w tym roku będzie to leczenie 3-letniego Teosia, chorego na dysplazję kostną. Chłopczyk marzy o tym, aby chodzić, ale żeby było to możliwe potrzebuje kosztownych operacji. Możesz pomóc w spełnieniu tego marzenia!

Bieg odbędzie się 28 kwietnia 2019 r. w Warszawie, a szybkie i płaskie, atestowane trasy poprowadzą ulicami Mokotowa. Dla dorosłych przygotowaliśmy dwa dystanse: 5 km i 10 km. Oprócz tego dla młodszych dostępna jest trasa o długości 1,1 km (bez atestu). Jak co roku stworzona zostanie również Wioska Biegowa na terenie Ogrodów Rektorskich Szkoły Głównej Handlowej, gdzie na uczestników będą czekać liczne atrakcje.

Bieg SGH, ze względu na swój charytatywny charakter, wspierany jest chętnie przez znane osoby ze świata sportu, takie jak Julia Kotecka-Nerek, Łukasz Oskierko, Mateusz Jasiński, Joanna Jóźwik, Angelika Cichocka, Joanna Kajstura, Wojciech Kopeć czy Marcin Suski. Informator Stolicy także wspiera inicjatywy charytatywne i został Patronem Medialnym tegorocznej edycji.

Cena pakietu startowego dla osoby dorosłej to 45 - 55zł (w zależności od terminu zakupu), natomiast dla dziecka - 20zł. Weź ze sobą najbliższych i dołącz do tysiąca pomagających biegaczy!

Zapisy już ruszyły i są dostępne są przez stronę www.biegsgh.pl

Serdecznie zapraszamy!

Źródło: Zespół ds. Mediów Biegu SGH
 

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda