mobile
REKLAMA

Polcija poszukuje kobiety i mężczyzny , którzy mogą mieć związek z kradzieżą w drogerii

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni – Redłowie prowadzą czynności w sprawie kradzieży perfum. Do zdarzenia doszło w maju br., a związek ze sprawą mogą mieć kobieta i mężczyzna, których wizerunki publikujemy. Dotychczas nie udało się ustalić ich tożsamości, dlatego każdy, kto rozpoznaje osoby proszony jest o kontakt z Policją.

Informacja prasowa
Polcija  poszukuje kobiety i mężczyzny , którzy mogą mieć związek z kradzieżą w drogerii

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni – Redłowie prowadzą czynności w sprawie kradzieży perfum w drogerii przy ul. Górskiego. Do zdarzenia doszło w maju 2022 roku. Na podstawie analizy zabezpieczonego monitoringu ustalono, że związek ze sprawą mogą mieć osoby, których wizerunek publikujemy.

1. Kobieta ma około 20 lat. W dniu zdarzenia miała na sobie białą kurtkę, białe spodnie, białe buty, na ramieniu białą torbę z czarnym paskiem.

2. Mężczyzna ma około 30 lat. W dniu zdarzenia miał na sobie czarną kurtkę, ciemne spodnie typu jeans, ciemne buty sportowe, na twarzy okrągłe okulary z ciemnymi oprawkami.

Dotychczas nie udało się ustalić ich tożsamości, dlatego wszystkie osoby, które rozpoznają osoby z monitoringu lub posiadają informacje na ich temat, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni – Redłowie pod nr tel. 47-74-21-255 (dyżurny jednostki) lub na numer alarmowy 112.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda