mobile
REKLAMA

Polonia Warszawa – Gryf Wejherowo już w tę niedzielę!

W najbliższą niedzielę 2 kwietnia o godzinie 15:00 Polonia Warszawa zmierzy się z Gryfem Wehjerowo. Będzie to pierwszy mecz bez dotyczasowego trenera, Igora Gołaszewskiego, który podał się do dymisji w minioną sobotę.

Informacja Prasowa
Polonia Warszawa – Gryf Wejherowo już w tę niedzielę!

Pierwsze spotkanie w tym sezonie pomiędzy Polonią a Gryfem zakończyło się bezbramkowym remisem na stadionie w Wejherowie. Jak będzie tym razem? Od tamtej pory, w obu drużynach wiele się zmieniło. W styczniu, nowym trenerem Gryfa został Jarosław Kotas, który sukcesywnie udowadnia, że jego kandydatura była dobrym wyborem. W tej rundzie, na cztery mecze, Gryfowi udało się wygrać aż 3 z nich, co pozwoliło ulokować się na 9. miejscu w tabeli. 

Również w Polonii zaszło sporo zmian. Oprócz zimowych transferów, w poprzedni weekend do dymisji podał się trener Igor Gołaszewski. Jego miejsce tymczasowo zajął jego asystent, Wojciech Szymanek. 

„Mam to szczęście, że nie muszę się przedstawiać chłopakom, oni nie muszą mnie poznawać, znamy się z niektórymi bardzo długo. Plan na ten mecz oczywiście mam, ale nie będę go zdradzał, żeby nie ułatwiać nikomu pracy. Cały tydzień będziemy ciężko pracować, żeby zdobyć 3 punkty, bo tylko to nas interesuje” - mówi Szymanek. 

Mecz z Gryfem Wejherowo już w najbliższą niedzielę o godzinie 15:00! Bilety już od 6 zł! Zapraszamy też na specjalny Sektor Rodzinny na którym, oprócz klasycznych emocji sportowych, dzieci będą mogły wziąć udział w dodatkowych atrakcjach zorganizowanych na miejscu. Bilety na ten sektor będzie można nabyć pojedynczo lub w pakiecie na całą rundę wiosenną. Jednorazowa wejściówka dla dwóch osób – dorosły i dziecko – kosztować  będzie 20 zł. Im większa rodzina, tym niższa cena biletu. Podobnie jest z karnetami rodzinnymi na całą rundę wiosenną.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda