mobile
REKLAMA

Polska z OFF-u – koncert zespołów Bałtyk oraz Mapa

W piątek 8 kwietnia o godzinie 19.00 w Ośrodku Kultury Ochota przy ul. Grójeckiej 75 odbędzie się kolejna edycja cyklu Polska z OFF-u. Tym razem mamy przyjemność zaprosić Was na niezwykły koncert zespołów Bałtyk oraz Mapa.

Informacja prasowa
Polska z OFF-u – koncert zespołów Bałtyk oraz Mapa

Piątkowy wieczór to bardzo dobra okazja na spędzenie czasu w inny niż zwykle sposób. To zawsze dobry pretekst na spotkanie z nieoczywistą muzyką, której celem jest zaspokojenie słuchaczy poszukujących nowych brzmień. Ośrodek Kultury Ochota przygotował dla Państwa cykl Polska z OFF-u, podczas którego będziecie mogli zapoznać się punkowymi brzmieniami gości Ośrodka Kultury Ochota. W kwietniowej edycji zobaczycie koncerty zespołów Bałtyk oraz Mapa.

O tych zespołach z całą pewnością można powiedzieć, że są niezwykłe, a OKO potrafi właśnie takich artystów szukać. Polska z OFF-u to nie koncerty, podczas których możecie posłuchać radiowych hitów czy obejrzeć ich video clipy na popularnych kanałach muzycznych. To często metafizyczna podróż po niezwykłych rytmach, awangardowych formach i nieznanych muzycznych doznaniach.

Jeśli jesteście zainteresowani ciekawym wydarzeniem i macie ochotę wyrwać się od codzienności po całotygodniowej pracy poprzez niezwykłe brzmienia, to nie pozostaje Wam nic innego jak wpaść do Ośrodka Kultury Ochota w piątek 8 kwietnia o 19.00. Bilety w przedsprzedaży to koszt 20 zł, natomiast w dzień koncertu 30 zł. Zakupu biletów możecie dokonać przez stronę internetową: https://iframe232.biletyna.pl/event/view/id/234545?BNK=m9mc25rv0uopb9oggi92jojkuj

Koncert odbędzie się z zachowaniem aktualnych w dniu koncertu zasad bezpieczeństwa sanitarnego z uwagi na trwającą pandemie Covid-19.

Fot. UD Ochota

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda