mobile
REKLAMA

Pora na letnie leżakowanie! Westfield Arkadia zaprasza na Westfield Summer Festival

Już 2 lipca rusza Westfield Summer Festival – seria letnich wydarzeń organizowanych przez Westfield Arkadia dla mieszkańców Warszawy i wszystkich odwiedzających stolicę. Festiwal potrwa do 31 sierpnia i gwarantuje bogaty program bezpłatnych atrakcji na świeżym powietrzu, takich jak koncerty, teatr na leżakach czy kino letnie. A wszystko to na zielonych terenach przed centrum handlowym Westfield Arkadia. W ofercie znajdzie się też coś dla fanów bardziej aktywnego wypoczynku – spacery po Warszawie z przewodnikiem albo weekendowe zajęcia sportowe.

artykuł sponsorowany
Pora na letnie leżakowanie! Westfield Arkadia zaprasza na Westfield Summer Festival

Letnia rozrywka w wybranym przez Ciebie dniu

Każdy dzień Westfield Summer Festival oferuje inne atrakcje. Odbywają się one przede wszystkim w godzinach popołudniowych i wieczornych, aby z programu wydarzenia można było wygodnie skorzystać po pracy. Natomiast w sobotnie przedpołudnia czas powinni rezerwować sobie miłośnicy jogi i pilatesu.

Kolejna edycja spacerów

Podczas tegorocznej edycji festiwalu nie zabraknie całego cyklu spacerów po Warszawie, organizowanych we współpracy z Łukaszem Ostoją-Kasprzyckim, pomysłodawcą projektu PoWarszawsku. Spotkania, które w minionych latach cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem uczestników, w tym roku zaprowadzą między innymi na Zielony Żoliborz, warszawskie Powązki, Nowe Miasto czy do Muzeum Więzienia Pawiak.

Harmonogram na lipiec:

•    Wtorki, godz. 17:00: spacery po Warszawie z Łukaszem Ostoją-Kasprzyckim. To coś dla tych, którzy pragną poznać stolicę na nowo. Przewodnik zabierze nas m.in. w urokliwe zakątki Nowego Miasta czy Żoliborza. 

•    Środy, godz. 19:00: teatr na leżakach (3.07 EkoOpera, 10.07 Sztuczki, 17.07 Latarnik, 24.07 Poper) 

•    Czwartki, godz. 21:00: uwielbiane przez wszystkich Kino Letnie z klasykami filmowymi (4.07 La La Land, 11.07 Ferrari, 18.07 Kos, 25.07 Past Lives).

•    Piątki, co dwa tygodnie, godz. 19:00-22:00: Silent Disco. Jednorazowo, 5 lipca, wydarzenie zostanie zorganizowane we współpracy z markami 
Soberave (organizatorem cyklu trzeźwych imprez na terenie całej Polski) oraz Goodspirits.

•    Soboty: zajęcia z pilatesu prowadzone przez 
Panią od Pilatesu w godz. od 10:00 do 11:00 oraz zajęcia sportowe z Dzikami Warszawa od 12:00 do 14:00.

Harmonogram na sierpień:

•    Wtorki, godz. 17:00-20:00: wieczór z grami planszowymi i spotkania z Fanami Gier. Na chętnych czekać będą planszówki logiczne, towarzyskie, a także tzw. smart games. Dostępne będą też gry XXL dla całej rodziny!

•    Środy, godz. 18:00-19:00: koncerty Ugorna (7.08), Lena Fischer Lekko (14.08), Call for Blues (21.08), The Acoustic (28.08) zapewniające niezapomniane doświadczenia muzyczne.

•    Czwartki, godz. 21:00: kontynuacja Kina Letniego (1.08 Priscilla, 8.08 Kłamstewko, 15.08 Wszystko wszędzie naraz, 22.08 Gra o wszystko, 29.08 Dream Scenario).

•    Piątki co dwa tygodnie, godz. 19:00-22:00: Silent Disco 

•    Soboty: poranna joga z 
AnyaYoga w godz. od 10:00 do 11:00 oraz zajęcia sportowe dla dzieci z Dzikami Warszawa od 12:00 do 14:00.

Pocztówka z wakacji na Westfield Summer Festiwal!

Dla uczestników festiwalu została także przygotowana wyjątkowa gra terenowa „Pocztówka z wakacji na Westfield Summer Festiwal". Członkowie Westfield Club będą mogli zbierać Znaczki za udział w poszczególnych atrakcjach Westfield Summer Festival. Wystarczy wziąć udział w wybranym wydarzeniu i zeskanować kod QR znajdujący się na strefie festiwalu, aby dodać pieczątkę do swojej Pocztówki z wakacji z Westfield Summer Festival. 20 osób, które zgarną ich najwięcej, dostaną w prezencie karty podarunkowe Westfield: na zakupy, do kina i do restauracji! Ilość zebranych Pocztówek będzie można w prosty sposób na bieżąco monitorować na specjalnie do tego przeznaczonej stronie internetowej.

Letnie oferty & Paszport Westfield Summer Festival

Na udział w Westfield Summer Festival zdecydowali się także najemcy centrum handlowego, którzy zaproponują użytkownikom programu lojalnościowego Westfield Club dodatkowe letnie oferty specjalne, które znajdą się w Paszporcie Westfield Summer Festival. Po zeskanowaniu kodu QR znajdującego się przy kasie Good Lood, Ludziarnia, MAX Premium Burgers, EL&N, Dubai Ice Cream oraz LUSH będzie można odebrać przysługujący klubowiczom prezent. Warto zatem już teraz ściągnąć aplikację Westfield Club! 

Dołącz do nas, weź udział w Westfield Summer Festival i skorzystaj z wielu atrakcji! 

Szczegółowy plan Westfield Summer Festival dostępny jest na stronie internetowej.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda