mobile

Postaw na e-learning

W sieci zawieramy znajomości, robimy zakupy, czytamy książki i gazety, a także – uczymy się. Szansę na to ostatnie daje nam e-learning, czyli kursy i szkolenia przeprowadzane za pomocą platformy internetowej. Z ofertą e-edukacyjną wychodzi do nas również Green West- Ośrodek Dokształcania Zawodowego w Warszawie.

Artykuł sponsorowany
TAGI
Postaw na e-learning

E-learning to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą się rozwijać, ale ogranicza ich brak czasu. Uczyć się za pomocą platformy internetowej można bowiem w dowolnym momencie dnia czy nocy. Nie tracimy także cennych chwil na dojazd, ponieważ do nauki potrzebne jest nam tylko urządzenie z dostępem do internetu, zatem kurs możemy przejść w zaciszu własnego domu, w ulubionej kawiarni czy w trakcie podróży. Niewątpliwą zaletą e-learningu jest również to, że szkolenie możemy realizować we własnym tempie. Rytmu pracy nie zaburza nam zbyt szybka bądź zbyt powolna grupa.

Green West- Ośrodek Dokształcania Zawodowego w Warszawie, oprócz tradycyjnych kursów, oferuje nam również te internetowe. Za pomocą platformy możemy przejść następujące szkolenia z zakresu BHP i Ppoż:

• Szkolenie okresowe pracowników służby bhp i osób wykonujących zadania tej służby
• Szkolenie okresowe dla pracowników administracyjno- biurowych - periodic HSW (Health and Safety at Work) training session for the administrative employee
• Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami - periodic HSW (Health and Safety at Work) training session for the employer
• Metodyka prowadzenia instruktażu stanowiskowego
• Szkolenie okresowe dla pracowników inżynieryjno - technicznych
• Wstępne szkolenie BHP
• Szkolenie okresowe dla pracowników na stanowiskach robotniczych
• Szkolenie z pierwszej pomocy
• Szkolenie z ochrony przeciwpożarowej

Dlaczego warto wziąć pod uwagę powyższe szkolenia?

Przestrzeganie zasad BHP, czyli Bezpieczeństwa i Higieny Pracy jest wymogiem każdej działalności gospodarczej zarejestrowanej w Polsce popartym Kodeksem Pracy. Pracodawca ma obowiązek zapewnić swoim pracownikom szkolenie z przepisów BHP. Istotnym dla bezpieczeństwa jest, żeby zarówno pracownicy, jak i pracodawcy posiadali świadomość zagrożeń, jakie mogą pojawić się w trakcie wykonywania powierzonych zadań.

Szkolenie PPOŻ natomiast ma na celu przedstawienie pracownikom wszystkich zasad bezpieczeństwa pożarowego panujących w danym obiekcie czy przedsiębiorstwie. Dodatkowo przystosowują uczestników do czynności, które mogą uratować ludzkie zdrowie lub życie. Szkolenia PPOŻ skupiają się również na przekazaniu wiedzy dotyczącej ochrony mienia oraz wszelkimi niebezpieczeństwami, takimi jak klęski żywiołowe czy tytułowy pożar.

Szkolenia ppoż. kładą nacisk na praktyczne zastosowanie nabytej wiedzy, m.in. uczą przeprowadzenia bezpiecznej ewakuacji w razie zagrożenia (na bazie zaznajomienia się ze znakami wspomagającymi zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom) czy obsługi podręcznej gaśnicy. Przedstawiają zasady zabezpieczeń zarówno całych budynków, jak i poszczególnych jego instalacji oraz urządzeń.

Wszystkie informacje na temat oferty edukacyjnej Green West- Ośrodek Dokształcania Zawodowego w Warszawie uzyskają Państwo pisząc na adres : szkolenia@odz.com.pl.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda