mobile
REKLAMA

Poszukiwana osoba mogąca mieć związek z przywłaszczeniem 65 tysięcy euro.

Policjanci z Komendy Rejonowej Policji Warszawa III prowadzą postępowanie w sprawie przywłaszczenia z pojazdu marki Mercedes skórzanej aktówki z zawartością pieniędzy w kwocie 68 000 Euro, tj. około 316 000 złotych na szkodę osoby poszkodowanej. Do zdarzenia doszło 19 maja 2022 roku na terenie stacji paliw przy ul. Alei Krakowskiej 269.

Informacja prasowa
Poszukiwana osoba mogąca mieć związek z przywłaszczeniem 65 tysięcy euro.

Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek osoby mogącej mieć związek z tym przestępstwem. Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę na publikowanych zdjęciach proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Rejonowej Policji na warszawskiej Ochocie.

Nieznany dotąd sprawca 19 maja bieżącego roku dokonał zaboru w celu przywłaszczenia z pojazdu marki Mercedes skórzanej aktówki koloru brązowego z zawartością pieniędzy w kwocie 68 000 Euro, czyli około 316 000 złotych na szkodę osoby pokrzywdzonej.

Wizerunek osoby mogącej mieć związek z tym zdarzeniem publikujemy na zdjęciach.

Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę lub mają jakiekolwiek informacje na jego temat, proszeni są o kontakt pod numerami telefonów 47 723 93 29 lub 47 723 93 51.

Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: oficer.prasowy.krp3@ksp.policja.gov.pl.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda