mobile
REKLAMA

Premier nie wyklucza udziału służb rosyjskich w pożarze na Marywilskiej

-Sprawdzamy wątki, one są dość prawdopodobne, że służby rosyjskie miały coś wspólnego z głośnym pożarem na Marywilskiej – powiedział dziś na konferencji premier Donald Tusk. Do pożaru hali doszło nad ranem 12 maja. Centrum handlowe przy Marywilskiej 44 spłonęło w 90 proc.

IS
Premier nie wyklucza udziału służb rosyjskich w pożarze na Marywilskiej

Trwa ustalanie przyczyn wybuchu pożaru popularnego centrum handlowego w Warszawie przy ul. Marywilskiej 44. Dziś premier Donald Tusk odniósł się do pojawiających się spekulacji, że mogły stać za tym służby rosyjskie.

- Sprawdzamy wątki, one są dość prawdopodobne, że służby rosyjskie miały coś wspólnego z głośnym pożarem na Marywilskiej- podkreślił premier.

Jednocześnie zaapelował, aby w przestrzeni publicznej nie spekulować na temat tego, które ze zdarzeń w kraju może być efektem działania obcych służb.

Kupcy z Marywilskiej 44 w wyniku pożaru stracili całe dorobki zawodowe. W pomoc im zaangażowało się miasto, ZUS, Ministerstwo Finansów. W internecie organizowane są specjalne zbiórki pieniędzy na pomoc dla konkretnych kupców.

fot.PSP

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda