mobile
REKLAMA

Profesjonalnie dla profesjonalistów - Targi Hair Forum!

Specjaliści w branży fryzjerskiej w jednym miejscu!

Marlena Głosińska
Profesjonalnie dla profesjonalistów - Targi Hair Forum!

W weekend 20-21 października 2018 roku w Centrum Targowo-Kongresowym przy ul. Marsa 56c odbyły się targi Hair Forum. To bez wątpienia jedno z najważniejszych wydarzeń dla branży fryzjerskiej. Była to piąta edycja targów, które z roku na rok nie tracą na popularności. 

Ogromna powierzchnia wystawiennicza pozwoliła zaprezentować swoją ofertę wielu znanym firmom i markom branży fryzjerskiej. Można było znaleźć między innymi stoiska takich firm jak Maroccanoil, specjalizujących się w produktach zapewniających arganową pielęgnację, Wytwórnia Szpilek Iza, która dba o utrzymanie się fryzur codziennych jak i wyjściowych, czy też Hair Trendy - magazynu stylistów wizażystów i kreatorów fryzur.

Oprócz stoisk, na których można było zapoznać się z ofertą i produktami wystawców, a także zakupić niektóre z nich, na targach stanęła również Scena Główna, na której przez cały targowy weekend odbywały się niebagatelne pokazy stylistów. Uczestnikom ze sceny towarzyszyła zdolna skrzypaczka, która dodawała imprezie niesamowitego klimatu.

Na targach znalazło się również coś dla spragnionych wiedzy. Nauki można było zaczerpnąć ze specjalnie przygotowanej Sceny Kongresowej, na której przez oba dni targowe swoją wiedzą dzieliły się największe autorytety branży fryzjerskiej. Odwiedzający mogli posłuchać wystąpień między innymi Katarzyny Ciołkowskiej, która opowiedziała o tym, jak przedłużać włosy, czy też Jagody Korzeniewskiej, która zaprezentowała pubiczności na główkach treningowych jak wykonać
mistrzowskie stylizacje krok po kroku. 

Co ciekawe, na targach znalazło się również miejsce specjalnie dla Panów! Po raz pierwszy stanęła na nich scena Barber’s Corner, scena tylko dla barberów! Na niej również odbywały się niezwykłe pokazy, które przyciągnęły sporą publiczność.

Targi Hair Forum to bez wątpienia jedno z największych wydarzeń branży fryzjerskiej, które przyciąga zarówno ekspertów jak i początkujących w tej dziedzinie. Ale odwiedzić je może dosłowie każdy, dla każdego bowiem znajdzie się stanowisko bądź pokaz, które zatrzyma go na dłużej.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda