mobile
REKLAMA

Przed nami siatkarskie derby stolicy

Już w najbliższą sobotę, 9 listopada o godz. 17:00 rozpoczną się siatkarskie derby stolicy. W hali sportowej przy ul. Niegocińskiej 2a Legia Warszawa podejmie MOS Wola.

Marcin Kalicki
Przed nami siatkarskie derby stolicy

W dotychczas rozegranych pięciu spotkaniach "Wojskowi" odnotowali trzy wygrane (z Bestios Białystok, SMS PZPS II Spała i AZS UWM Olsztyn) oraz dwie porażki (z BAS-em Białystok i KS Metro Warszawa). Sposób na zajmujących trzecią pozycję w tabeli II ligi grupy 2 podopiecznych trenera Kamila Trzcińskiego będą chcieli znaleźć w sobotę siatkarze z Woli. Dodatkowym smaczkiem tego spotkania jest fakt, iż obecny szkoleniowiec Legii przez kilka lat pracował w zespole MOS-u.

Dla zespołu z będzie to mecz szczególny. Drużyna trenera Krzysztofa Wójcika pomimo porażki z liderem - BAS-em Białystok zaprezentowała się z bardzo dobrej strony i będzie chciała swoją dobrą dyspozycje pokazać również na Mokotowie.

Obydwie drużyny stać na to, aby zająć miejsce w najlepszej czwórce sezonu zasadniczego, która rywalizowała będzie o awans do I ligi. Mecz bezpośrednich rywali na pewno przyniesie wiele emocji i niesamowitych akcji. Dlatego już dziś wszystkich kibiców na sobotnie widowisko zapraszają zawodnicy obydwu drużyn.

- Chciałbym was gorąco zaprosić na nasze spotkanie z MOS-em Wolą Warszawa.  Gwarantujemy wam niezapomniane emocje i wspaniałe wrażenia, jeżeli macie sobotę wolną i nie wiecie co zrobić z czasem zapraszam na ulicę Niegocińską 2a do gorącego kibicowania - zachęca Mateusz Pazgan, przyjmujący Legii.

- Zapraszam serdecznie na mecz z Legią na Niegocińskiej. Będziemy chcieli wymazać ostatnią porażkę z BAS-em Białystok i w dobrym stylu wygrać na trudnym terenie w derbowym starciu z "Wojskowymi". Emocje gwarantowane - przekonuje Wojciech Wachowicz, rozgrywający MOS Wola.

My także zapraszamy w sobotnie popołudnie na wielkie siatkarskie derby stolicy!

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda